Reklama
Reklama

Komentarze

53
D
Dyssmaa 💩 JP 100%
12 lat temu

Ja tutaj proponuję psychiatrę nic więcej .. ; x

0

Zglos komentarz

A
andrew83 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W następnym.

0

Zglos komentarz

F
Facek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zwykły fejk tak samo jak połowa pyteń na samosi itp

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nie, no k*rwa mać. ale jak czytam tego typu wypowiedzi młodzieży to ręce opadają.

0

Zglos komentarz

S
stasiek2320 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no i co z tego . mój "kolega" gadał że już w wieku 6 lat uprawiał "seks". teraz sądzi że ma "dziewczynę" z którą według jego opowiadań oprawiał seks bardz wiele razy.on ma 12 lat

0

Zglos komentarz

M
marlena77 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Najlepiej zaraz po urodzeniu!!!!(co te dzieci mają w głowach??)

0

Zglos komentarz

R
raul1987 💩 JP 100%
12 lat temu

Nie ma to jak napisać coś samemu na forum, skopiować i wrzucić na wiochę żeby zabłysnąć głupotą...

0

Zglos komentarz

H
herayo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czasem, to nie wierze, że takie pytania mogą być naprawdę zadane

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
12 lat temu

To pytanie dla jaj jest zadawane, nie wierze ze małolatów idąc w tango myślą o poczuciu dziecka zamiast o dobrej zabawie

0

Zglos komentarz

B
badlike6 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ku**a, gdzie rodzice ? jak oni wychowali dzieci ?. Nic tylko zamknąć w klatce bądź stosować starde dobre motedy klapsa.. !! Ku**a ludzie ogarnijcie się !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ja myślę że już za późno.

0

Zglos komentarz

Z
Zeren 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Średniowiecze powraca.

0

Zglos komentarz

S
sterzasty 🌾 Wieśniak
12 lat temu

w takim wieku,aż Ci mózg wykiełkuje:/

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Fake ! Gó**o z samosiowych wypocin!

0

Zglos komentarz

M
marcin1946 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ooo f**k chyba jakieś jaja...

0

Zglos komentarz

M
marta3 💩 JP 100%
12 lat temu

kurw..... mac co sie robi z ta mlodzieza hahaha z tymi dziecki mialam na mysli

0

Zglos komentarz

H
hubigoo 💩 JP 100%
12 lat temu

ehh a zas bedzie placz oraz wojna alimenty

0

Zglos komentarz

K
kalikuxy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Coś mi to śmierdzi USTAWIANĄ WIOCHĄ byle by więcej lajków :)

0

Zglos komentarz

F
falk87 🎖️ Snajper
12 lat temu

jakis burak to napisal a wy sie podniecacie wszystkim co znajdziecie w sieci...

0

Zglos komentarz

J
JakToKurwa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wydaje mi się podejrzane to iż, 11letni człowiek nie pisze w ten sposób.. 11-sto latek który wie gdzie postawić przecinek? nie w dzisiejszych czasach ;) W dodatku z polskimi znakami? Nie uwierzę!

0

Zglos komentarz

J
Jem1994 🌾 Wieśniak
12 lat temu

JakToKu**a 2013-09-26 18:39:44 Wydaje mi się podejrzane to iż, 11letni człowiek nie pisze w ten sposób.. 11-sto latek który wie gdzie postawić przecinek? nie w dzisiejszych czasach ;) W dodatku z polskimi znakami? Nie uwierzę! W wordzie pisała żeby błędów nie było xd

0

Zglos komentarz

D
dardevil6667 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ku**a jakiś popi****leniec napisał to dla jaj.... do autora: nie masz co robic? weź sie do roboty

0

Zglos komentarz

W
waffen99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie przekazuj dalej de**lnych genów id**tko.

0

Zglos komentarz

B
broda28 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Lepiej nigdy

0

Zglos komentarz

M
m_p_123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Oho, ktoś pewnie pisze magisterkę z socjologii i materiału mu zabrakło.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ty i tak chyba jeszcze nie możesz, bo....nie masz jeszcze okresu. Ale myślę, że jak będziesz miała z 15, to spokojnie możesz zachodzić, rodzić, wychowywać, uczyć się, zarabiać na siebie i dziecko i imprezować oczywiście w międzyczasie....Pamiętaj wszystko, to kwestia dobrej organizacji :) No-trzymam...

Ty i tak chyba jeszcze nie możesz, bo....nie masz jeszcze okresu. Ale myślę, że jak będziesz miała z 15, to spokojnie możesz zachodzić, rodzić, wychowywać, uczyć się, zarabiać na siebie i dziecko i imprezować oczywiście w międzyczasie....Pamiętaj wszystko, to kwestia dobrej organizacji :) No-trzymam kciuki "kobieto"

0

Zglos komentarz

P
piotr1373 💩 JP 100%
12 lat temu

W wieku kiedy będziesz pełnoletnia

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

toż to fake napisany przez obleśnego pe****la koniobijcę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

nie chwal się :)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Najlepiej wcale.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

:)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Stulcie ryje, bo was pobije.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

I co sie tak de**lnie usmiechasz? A Ty dede sc****o guza szukasz?

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Spierrrdalaj s**o, bo tak Ci wyjade z glana, ze ten Twoj zapity, siny ryj od razu dostanie kolorkow :D

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

A co mam płakać ?:D

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Lepszy siny niz zolty, zaje,,bany damski bokserze! Tak,masz plakac!

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Plakac to Ty powinnas. Nad soba, je.bany pasztecie. Powiedz mi. Jak patrzysz w lustro na Twoj asyfialy od tych wszystkich zrobonych lasek ryj, to nie jest Ci siebie zal? :*

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Po ostatniej nocy z toba faktycznie cos zlapalam,a mowiles ze jestes zdrowy..

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

CO..?!!! Przecież ostatnią noc spędziłaś ze mną!!! @dede... skrócić Ci te żółte kaploce?

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Ups no tak to byles ty,przepraszam pogubilam sie! Ten kurd**el zarazil mnie czyms wczesniej! Hahaha przestraszyla sie gnida mojego rycerza i milczy:D

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Myslisz, ze sie przestrasze jak poszczujesz mnie swoim gachem z porozem jak u dorodnego jelenia? Przeciez wiesz, ze nie tknalbym Cie kijem przez szmate, chodzaca fabryko chorob wenerycznych.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Zebym Ci się koorwa zaraz nie pomógł odnaleźć! / Żółty zboczeniec... wyglądasz @dede jakby Cię cyganka w biegu wysrała! Wara od mojej kobiety! I żebym CIę więcej nie widział w jej pobliżu...

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Sama sie lasi i prosi o bolca. Wcale nie musze za nia lazic. Nie powiem, czasem zamkne oczy, zacisne zeby, wyobraze sobie, ze to Jennifer Lopez i sie zlituje :D

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Ahahaha cyganka w biegu wysrala:D:D:D Nie sluchaj go,lasze sie tylko do ciebie:*

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Co ten spermosiorbacz wygaduje?! W sumie nigdy mnie nie okłamał... koorwa jak się dowiem, że naprawdę za nim łazisz to pożałujesz! Spójrz tylko na niego... zółty oblech, do tego podobno smierdzi od niego jak apaczowi spod siodła! Z takimi patolami chcesz się zadawać @Himenko?

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie smierdzialem, dopoki Twoja sucz nie zaczela za mna lazic i prosic na kolanach, zebym chociaz glowke wlozyl :D

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Sikam ze smiechu:D Oczywiscie,ze nie chce! Co ty skarbie cyganowi wierzysz? On bredzi:D

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Tylko się nie zesraj z tego śmiechu!

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie chcesz? A kto do mnie ostatnio napisal, ze jak tylko ten impotent (chyba Ty, davidzie) sobie pojdzie do pracy, to wyrwie sie na chwile i pozwoli mi wepchnac swojego zaganiacza w kazdy otwor swojego ciala? Napisala nawet, ze uszu specjalnie dlatego nie myla.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Zesram sie dedusiowi na klate,on to lubi:)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Na jaka klate dziewczyno.... przecież @dede ma klate jak szczur czoło!

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Na klatusie:D Dobra olejmy tego karakana bo szkoda naszego cennego czasu na klotnie z takimi jak on:*

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jeszcze na kolanach bedziesz blagac i opowiadac, ze to tylko sciema dla Twojego f*gasa. Poczekaj, poczekaj, zdziro!

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Najlepiej w XXI wieku.

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

Niekoniecznie, ja taką decyzje odłożę na wiek XXII

0

Zglos komentarz

L
LUMINAL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja zajdę znienacka.

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

I jeszcze incognito :)

0

Zglos komentarz

L
LUMINAL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale bym sobie zjadła śledzia w musztardzie!

0

Zglos komentarz

R
Rozalka_Olaboga 🏹 Łowca
12 lat temu

Czyli już???

0

Zglos komentarz

L
LUMINAL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No co, staram się od 11 roku życia! :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

O stół nożyce i jest

0

Zglos komentarz

P
pablo1123_74 🏹 Łowca
12 lat temu

Nie za stara na ciążę..

0

Zglos komentarz

X
x17luty1983 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakiś id***a wrzucił posta wymyślonego na poczekaniu, a wstawiający łyknął to jak młody pelikan.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W ciąże?, sterylizować ci*ę a nie dzieci rodzić!

0

Zglos komentarz

M
mirolek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

mogłaś zajść w wieku 3 lat to byście się razem bawiły teraz to za późno

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

DWOJE NIELETNICH ALE KOMPLETNYCH JUZ ID**TOW !!!.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

OMEN nie wkur...mnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nie panikujcie to prowokacja wy dałny zdałnione

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Miałem napisać że nie wierzę w takie rzeczy, że są ustawione dla absurdu. Przypomniałem sobie fanki bibera i mnie olśniło.

0

Zglos komentarz

M
miolka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zakładając że wpis został napisany powaznie - gdyby moje dziecko zrobiło sobie dziecko w tym wieku- wywalam na zbity pysk - skoro było na tyle mądre by uprawiać sex niech będzie teraz na tyle dorosłe by utrzymywać swoja nową rodzinę

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
12 lat temu

Jeśli ktoś to łyka, to to dopiero jest wiocha!

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jak najwczesniej. Najlepiej przed pierwsza miesiaczka.

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
12 lat temu

To musi być ściema.

0

Zglos komentarz

A
alamakota1990 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciekawe co zastawiają, plecak z hanna montana albo piórnik z mu little pony:-) na pierwszy rzut oka ściema. O tempora o mores

0

Zglos komentarz

R
Rudaauu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dziewczynka piszac "seks z prezerwatywa" ma na mysli trzymanie sie za reke w rekawiczce. A "zajsc w ciaze" znaczy kupic lalke :D

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

"samice" mysla tylko o jednym. Jezeli mysla?

0

Zglos komentarz

I
Iorweth13 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Fake, za mało błędów ortograficznych jak na de**li w tym wieku.

0

Zglos komentarz

K
kulkaoolo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dokładnie

0

Zglos komentarz

S
SatoriHanzo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Niech zapytają swoich rodziców, którzy mają się jej potomstwem opiekować.

0

Zglos komentarz

S
SzalonyMagazynier 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ej, ale w sumie praktyczne dzieciaki :) Myślą długofalowo ;)

0

Zglos komentarz

D
dudikow122 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie wiem co to robi na tej stronie. Ta strona ma przedstawiać rzeczywiste wiochy a nie fake który sobie ktoś wymyślił...

0

Zglos komentarz

S
Senjumaru 💩 JP 100%
12 lat temu

Zwykła prowokacja. Zresztą - nie jej pierwsza.

0

Zglos komentarz

J
jestemzjebem666 💩 JP 100%
12 lat temu

Dlatego nie siedzę na pytano

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
12 lat temu

ktoś w to wierzy? ;>

0

Zglos komentarz

M
Mrgr0by 💩 JP 100%
12 lat temu

Taka dziewczynka to skarb!

0

Zglos komentarz

Reklama