Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2znów media w akcji ! mam w d.. pis, a obok na lewej półce po. powtórka z monopolu na wszystko, jak z nazwą oskar ? trzeba bić pianę i tyle, dawaj dolewać oliwy do ognia, aby media miały żer. dobrze, że nie wykorzystali Z bo zorro już by się z nimi nie certolił. TV (teraz victoria) to już rozszarpali...
znów media w akcji ! mam w d.. pis, a obok na lewej półce po. powtórka z monopolu na wszystko, jak z nazwą oskar ? trzeba bić pianę i tyle, dawaj dolewać oliwy do ognia, aby media miały żer. dobrze, że nie wykorzystali Z bo zorro już by się z nimi nie certolił. TV (teraz victoria) to już rozszarpali by wszystkich w koło, że "niezależne media ;)" brukają. :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się z tobą, maxicoveri, to nie symbol Polski Walczącej, to SYMBOL POWSTANIA WARSZAWSKIEGO! Capito?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane