Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak dla putinka się należy za prześladowanie i represje wobec opozycji,dla kima za to ,że miliony w jego kraju żrą trawe z glodu ,a dla naszego donalda za okłamywanie i okradanie własnego narodu całkowicie legalnie i w majestacie prawa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dostają za to, że nie wywołali (jeszcze) trzeciej wojny światowej, a przeciesz mogli by ;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pewna logika w przyznawaniu tej nagrody jest, ślepa nienawiść wpojona przez polskie fobie nie usprawiedliwia braku podstawowej wiedzy dlaczego można ją przyznać właśnie Putinowi, choćby za to, że nie macie trzeciej wojny światowej(Syria)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jak komuś wstyd ? to mu napiszę: bohaterowie romantyczni w takich przypadkach kończyli ze sobą. często brak wiedzy i niechęć do jej pozyskania przyczynia się do wstydu. zmanipulowana świadomość jeszcze bardziej wzbudza wstyd. wstyd to być odpornym na przyznanie się do błędnego myślenia i brnięcie...
a jak komuś wstyd ? to mu napiszę: bohaterowie romantyczni w takich przypadkach kończyli ze sobą. często brak wiedzy i niechęć do jej pozyskania przyczynia się do wstydu. zmanipulowana świadomość jeszcze bardziej wzbudza wstyd. wstyd to być odpornym na przyznanie się do błędnego myślenia i brnięcie w głupotę przejmowaną od innych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jest nominacja żeby nie było wojny:)a tak w ogóle to w historii tej nagrody jest wiele spornych laureatów więc nie on pierwszy nie on ostatni:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane