Reklama
Reklama

Komentarze

29
K
kocia23 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie kumam ludzi którzy wszystko kopiują z bestów, kwejka itp. Każdy już to widział i jeszcze to tu.... Przestańcie spamować. Najpierw przeglądam besty widzę TO później kwejka znów i teraz na koniec jeszcze tu to wstawiacie. Masakra.

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

Tu nie ma co rozumowac, tu trzeba ruchac !!!!!!!!

0

Zglos komentarz

L
LichoNieSpi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To pewnie było w Dzień Prasowania Chodników, albo coś...

0

Zglos komentarz

R
routen 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja rozumiem.Też często wyprowadzałam żelazko na spacer,dopóki się nie popsuło.Kabel się urwał i nie chciało iść za mną .

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
12 lat temu

Kobiety wyprowadzaja swoje ulubione zwierzątka domowe ;)

0

Zglos komentarz

H
henda 🌟 Padawan
12 lat temu

Kiedyś była moda na chodzenie z pieskiem ,a teraz przyszła pora na urządzenia .:)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Na to też jest lekarstwo wystarczy zapukac do odpowiedniego doktora ,a jak wiadomo tutaj mamy służby medyczne. Doktorze ! Doktorze jesteś?? Pacjentki czekaja z pupilkami.

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
12 lat temu

bez obaw, w tych czasach mamy już terapie i pigułki na wszystko.

0

Zglos komentarz

M
MainStream 🌾 Wieśniak
12 lat temu

bo ci mzg uciskaja

0

Zglos komentarz

M
MainStream 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zluzuj majty

0

Zglos komentarz

R
Rycerzyk271 🌾 Wieśniak
12 lat temu

NIC NIE CIĄGNĄ, EWIDENTNY FOTOMONTARZ, ADMIN POWINIEN TAKIE COŚ WYWALAĆ OD RAZU, ŻENADA, ANI TO ŚMIESZNE ANI CO ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I pomyśleć że ja kiedyś chodziłem tak z psem...co za wstyd.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Przynajmniej kupy nie zrobią. I kagańca nie trzeba.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dla mnie też nie wyglądają na fetyszystki.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Kamień z żelazka usuwają.

0

Zglos komentarz

A
Arcy_biskup 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I to będzie hit wiosny 2014 jeżeli chodzi o wyrównywanie dróg!

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
12 lat temu

to sa kobiety...... tego nie ogarniesz ;-)

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
12 lat temu

Ale jaki chodnik rowny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I to wyśmiewana przez Polaków Rosja jest

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Sorka ze drugi raz, ale asfalt też o gładkości Polakom nieznanej.

0

Zglos komentarz

S
strudelnidel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie rozumiesz dlaczego ciągną a nie pchają ? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jak ciągną żelazka to chyba oznacza to że ich mózgi trzeba po praniu wyprasować,bo jakby ciągnęły piły to na pewno by to dawały by do zrozumienia że chcą się rżnąć.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Napie*dalałbym je tymi żelazkami po ryjach i doprowadził do nieprzytomności, później gwałt i lizanie patelni

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

jesteś "smutnym kimsiem"

0

Zglos komentarz

A
ar2d2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zniszczą teflon w ten sposób.

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

sam(a) jestes "poteflon" (zarcik taki)

0

Zglos komentarz

R
rowerszatana 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tak to już jest... ludzie ograniczeni często mają problemy ze zrozumieniem tego, co wykracza poza ich horyzonty. Wiocha dla Ciebie drogi autorze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Hasło: ROSJA TO STAN UMYSŁU nadal aktualne

0

Zglos komentarz

B
BiiJaye 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zelasko sie ciaga po torach...

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
12 lat temu

Całkiem fajna inicjatywa, dodaje pewności siebie

0

Zglos komentarz

R
radek26 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Prasują chodnik? U nas by mogli spróbować.. Ten co po nim idą jaki równiutki jest...

0

Zglos komentarz

J
j4r1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

za drogi niech się wezmą... zobacz jaki wyprasowany asfalt tam mają :D

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
12 lat temu

A co w tym dziwnego jedni na spacer wyprowadzają psa inni kota to żelazko można.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

terapia dla nieśmiałych po rosyjsku

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

Rosjanki biorą udział w dość oryginalnym kursie rozwoju osobistego. Jego uczestnicy walczą z nieśmiałością, robiąc różne dziwne rzeczy w przestrzeni publicznej. Ma to im pomóc przełamać lęk przed ośmieszeniem się. Jednym z zadań polega na tym, żeby wyprowadzić żelazko na spacer (i nie przejmować się...

Rosjanki biorą udział w dość oryginalnym kursie rozwoju osobistego. Jego uczestnicy walczą z nieśmiałością, robiąc różne dziwne rzeczy w przestrzeni publicznej. Ma to im pomóc przełamać lęk przed ośmieszeniem się. Jednym z zadań polega na tym, żeby wyprowadzić żelazko na spacer (i nie przejmować się reakcjami przechodniów)

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Terapia-terapią,ale jak będzie wyglądała koszula wyprasowana tym żelazkiem

0

Zglos komentarz

R
RozczochranyLep 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pierwszy raz widzę twój komentarz bez masy wielokropków. Robisz postępy.

0

Zglos komentarz

Reklama