Reklama
Gratuluje, frajerzy nabrali się na Zieloną Wyspę.

Gratuluje, frajerzy nabrali się na Zieloną Wyspę.

przez Admin — 12 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
M
michau_n 😏 Szyderca
12 lat temu

mam nadzieje, że tam w tle są stopnie celcjusza :D

0

Zglos komentarz

Reklama