Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dobry pomysł. Marihuana jest była i będzie. Dzięki tej ustawie nie będzie sensu jej przemycać i kupować na lewo, dodatkowo Państwo na tym zarobi. W Holandii jest to już dużo czasu i sprawdza się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szkodzą głównie domieszki które się dodaje do małej ilości aby zrobić więcej... ale zdrowie, finanse, przestępczość to slaby argument na miliony które zarabiają rodziny jako sądy skazując za trawkę, policjanci łamiący ludziom ręce "bo gram zioła" i w końcu ile tam lat za posiadanie? czyli...
szkodzą głównie domieszki które się dodaje do małej ilości aby zrobić więcej... ale zdrowie, finanse, przestępczość to slaby argument na miliony które zarabiają rodziny jako sądy skazując za trawkę, policjanci łamiący ludziom ręce "bo gram zioła" i w końcu ile tam lat za posiadanie? czyli służba więzienna, sądy penitencjarne, a nawet sklepik więzienny... ciekawe kto go prowadzi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nigdy nie paliłem ale jestem za legalizacją w Polsce ale niestety to za czasów postkomunistycznej mafii się nie zmieni bo po co ma korzystać cały naród na "nieszczęściu" palących jak może tylko garstka mieć profity i żyć jak paniska śmiejąc się z palących
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane