Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1nie ma co sie oszukiwac na wyspach jest wielu polakow którzy czują sie jak u siebie obrażają Brytyjczykow w ich wlasnym kraju ,obgadują ich na ulicach . a oni sie czuja nie zrecznie ... bedac we wlasnym kraju nie rozumieja ludzi chodzących po ulicach ....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dokładnie - polak do każdego kto jedzie do polski, ba do europy wrzeszczy, że ma się "asymilować" jednocześnie robiąc coś zupełnie odwrotnego kiedy sami wyjeżdżają. Oczywiście to jest jakiś tam procent takich złych polaków tak samo jak muzułmanów, czarnych czy jakiejkolwiek innej mniejszoś...
dokładnie - polak do każdego kto jedzie do polski, ba do europy wrzeszczy, że ma się "asymilować" jednocześnie robiąc coś zupełnie odwrotnego kiedy sami wyjeżdżają. Oczywiście to jest jakiś tam procent takich złych polaków tak samo jak muzułmanów, czarnych czy jakiejkolwiek innej mniejszości. Nie wszyscy są pierd*lnięci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane