Reklama
Source: YouTube

Tak się tłumaczą Opolscy "gangsterzy" z napadu...

przez beatka2310 — 12 lat temu
26

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
W
walteros61 🎖️ Snajper
12 lat temu

jeb.. turasow

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Tak sie konczy jedzenie kebabow,musze uwazac.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Ja sie juz rozgladam czy czasem jeszcze obok nie stoi Himenka :D

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Wstyd gamonie pierd**8e, żeby we własnym kraju brudy wam wpier***l spuszczały!!!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Myślą ze gdy dostaną laiki w internecie to sąd też ich uzna za niewinnych. Obawiam się ze dzieci neostrady jeszcze kiedyś mogą taką reformę w prawie i sprawiedliwości wprowadzić.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Weszli we trzech z kijami i maczetą do kebabiarni i dostali wpi****l od turków śmiechu warta ta młodzież wszechpolska.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Skad wiesz, byles tam z nimi?

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

No przecież robi tam na zmywaku u Turasa to widział wszystko! Co sie czepiasz?!:)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Lubie sie czepiac :)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

A ja lubię Twoje _ _ _ i :*

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Myszlisz,ze to cos zmieni? I tak sie bede czepiac, nie znam litosci!:P

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Myslisz,ze to cos zmieni? I tak sie bede czepiac, nie znam litosci!:P

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Mam to w du**e :) Jak będziesz dużo szumieć to dostaniesz łańcuch, kaganie i kość i będziesz koorwa tak cichutko siedziała jak mysz pod miotłą :)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Marze o tym :D

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Zamknij pape!! Teraz ja mówię... za bardzo Ci pofolgowałem, ale wrócimy do starych dobrych czasów. Będziesz chodzic jak w zegarku, a głowy nie podniesiesz wyżej jak na wysokośc mojego pasa!

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jaki typ. Mysli tylko o sobie. Omenko, widze, ze w ogole nie obchodza go potrzeby tak uroczej damy jak Ty.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Zwizualizowalam sobie komentarz:D Masz szczescie,ze cie szanuje i nie jestem prymitywem:D:D

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Byłem kiedyś w tej kebabiarni i normalnie zjadłem nikt mnie nie atakował.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

To Ty masz szczęście ze zyjesz!! To Ty masz szczęście ze od czasu do czasu jak mam dobry humor to rzucę CI jakąś kosteczkę!Twoje zadania są proste: masz szczekać, pilnowac obejścia i być gotową "na akcję"! A teraz do budy! Ps. A Ty damski bokserze juz zapomniałeś jak chciałeś laski napier*...

To Ty masz szczęście ze zyjesz!! To Ty masz szczęście ze od czasu do czasu jak mam dobry humor to rzucę CI jakąś kosteczkę!Twoje zadania są proste: masz szczekać, pilnowac obejścia i być gotową "na akcję"! A teraz do budy! Ps. A Ty damski bokserze juz zapomniałeś jak chciałeś laski napier***ć ? Ty draniu! A teraz zegnam Was ozięble!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Devidstar a ty to jesteś polski talib. Widze to po tym jak się do Omen zwracasz. Już muzułmanie lepiej traktują kobiety niż ty. Mam nadzieje ze nie znalazła się taka głupia i żadna się z tobą nie męczy.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Vacarius jestes uroczy:):D

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Vacarius nawet nie wiesz jak ciężko przechodzi mi coś takiego przez palce, ale ona to po prostu lubi :) No co ja na to poradzę :) Jak myślisz, że dziewczyny zaspokaja się tylko w jeden sposób to współczuję ci twojego ubogiego życia seksualnego :)

0

Zglos komentarz

K
korona007 💩 JP 100%
12 lat temu

"pieprzyć turków kocham Pruszków" cyt. słowik już dawno wiedział co z nimi zrobić

0

Zglos komentarz

P
pironet12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

bardziej pokrętnych tłumaczeń nie słyszałem...kozaki dostały wpierd..ol a teraz wielce poszkodowani...jak słucham tych tłumaczeń to smiech na sali

0

Zglos komentarz

S
stefan1000 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wydaje mi sie, ze wlasciciel jest bardzo gorliwym muslimem a Panowie po pijaku zamawiali wieprzowine takie nieporozumienie slowne taka sytuacja....

0

Zglos komentarz

A
asasyn2 😏 Szyderca
12 lat temu

De**l tylko uwierzy muzumaninowi .kozo jebcy

0

Zglos komentarz

Reklama