Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Polacy przeprowadzili intuicyjnie te badania lata temu.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A niektórzy to nawet prowadzą je zbyt intensywnie, przedawkowując ten środek "leczniczy" :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ale to ma same plusy: zero wylewów,chorób serca czy raka. No i psychika nie szwankuję. Muszę się skonsultować z sercologiem - może mi arytmię wyleczy.

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
12 lat temu

ja nie pije

0

Zglos komentarz

Reklama