Reklama
Reklama

Komentarze

11
D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

ie oglądam tych chu**w tępych i nie rzyczę sobie zeby Tffuski i inne św***e zaglądały do mojego portfela celem zabrania ode mnie haraczu na te kurvy!!

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A co mnie obchodza jego pieniadze? Nikomu nie ukradl, zdobyl jakas tam popularnosc, to i sie ceni.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Tusk też nikomu nic nie ukradł a nazywają go złodziejem :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Powiedz mi na ile zdluzyl panstwo przez okres swoich rzadow i kto ten dlug splaca?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede ale ja nie twierdze że Tusk jest dobrym rządzącym... Ja tylko uważam że określenie złodziej nie jest odpowiednie.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I przestańcie dedemu minusami sypać

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jurek, okradl ludzi wydluzajac czas pracy. To sa realne pieniadze, ktore mozna wyliczyc. Osobiscie nie jestem za tym, aby nazywac Tuska złodziejem. Dla mnie on, i jego klika to zwykłe zachłysnięte władzą aroganckie ku*wy.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
12 lat temu

W całej Europie się dłużej pracuje . I to często dłużej niż u nas .

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

ok, ale jaki to argument? mamy zaczac wymieniac roznice miedzy Polska a innymi panstwami europejskimi?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jurek nawet w niby zbankrutowanej Grecji ludzie żyja na dwa razy wyższym poziomie niz w Polsce wiec ochłon z tymi bredniami, na tym portalu poza 90 % id****w jest jeszcze 10 % w miarę normalnych userów i im goowna nie wciśniesz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

pajak, a ja jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję rozmawiać z Grekiem. Kilka miesięcy temu przyjechał do Polski ( ma tu żonę i dzieci ). I wyobraź sobie, że ten oto rodowity, z dziada pradziada Greg, bardzo chwali sobie nasz kraj, nasze szkolnictwo, nasz socjal. Twierdzi, że jest o niebo lepiej niż...

pajak, a ja jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję rozmawiać z Grekiem. Kilka miesięcy temu przyjechał do Polski ( ma tu żonę i dzieci ). I wyobraź sobie, że ten oto rodowity, z dziada pradziada Greg, bardzo chwali sobie nasz kraj, nasze szkolnictwo, nasz socjal. Twierdzi, że jest o niebo lepiej niż w Grecji i kompletnie nie rozumie co Polacy chcą od Tuska. Stwierdził, że ich rząd to dopiero przykład niekompetencji, złodziejstwa, partactwa. Myślę, że to co napisałeś to zwykły mit powtarzany bezmyślnie w netie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ajak, a ja jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję rozmawiać z Grekiem. Kilka miesięcy temu przyjechał do Polski ( ma tu żonę i dzieci ). I wyobraź sobie, że ten oto rodowity, z dziada pradziada Grek, bardzo chwali sobie nasz kraj, nasze szkolnictwo, nasz socjal. Twierdzi, że jest o niebo lepiej niż...

ajak, a ja jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję rozmawiać z Grekiem. Kilka miesięcy temu przyjechał do Polski ( ma tu żonę i dzieci ). I wyobraź sobie, że ten oto rodowity, z dziada pradziada Grek, bardzo chwali sobie nasz kraj, nasze szkolnictwo, nasz socjal. Twierdzi, że jest o niebo lepiej niż w Grecji i kompletnie nie rozumie co Polacy chcą od Tuska. Stwierdził, że ich rząd to dopiero przykład niekompetencji, złodziejstwa, partactwa. Myślę, że to co napisałeś to zwykły mit powtarzany bezmyślnie w netie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Rozumiem freedom ze mówisz po grecku albo Grek na twój widok zaczął władać wszystkimi językami świata ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

pajaczku, jest jeszcze j. angielski, a tam gdzie i on zawiodl to kolezanka, ktora jest jego zona, tlumaczyla. Wyjechala kilka lat temu do grecji za lepszym zyciem. W rezultacie wrocila do kraju i sciagnela tu meza Greka. Gdyby tam bylo tak pieknie to raczej by tu sie nie sprowadzali, prawda?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nieprawda ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Fredzia? Wybierasz emeryturę z Zusu? Czy Ofe?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Od kiedy MOPS. jakieś składki emerytalne odprowadza ? ;D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Pająk, odprowadza.. nie bądź uszczypliwy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Może pracownikom ale nie "podopiecznym"... ;)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Nie oglądam tych chu**w tępych i nie życzę sobie zeby Tffuski i inne św***e zaglądały do mojego portfela celem zebrania ode mnie haraczu na te kurvy!!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ja też nie oglądam ale obowiązek płacenia na mnie ciąży. Oczywiście jestem lewakiem więc nie płacę :)

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

płacisz płacisz. W Vacie, ZUSie, dochodowym i akcyzie:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A ja nie jestem lewakiem i też nie płacę. Dziwne żebym płacił na lewacką propagandę ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jurek za to że dałeś mi minus za kom. w akcie zemsty też masz ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Nie dałem ci minusa. Nigdy nie daje minusów pod swoimi absurdami.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jurek, weź, dobijasz mnie. Kurczę każda praca inna płaca. Było iść na aktora to tez byś tyle zarabiał. Daj spokój. Nauczyciel zarabia 2000zł lekarz 4000zł biznesmen 10000zł a aktor 30000zł, niby powinno być na odwrót ale tak już jest. Nie chcesz oglądać Musiała to wywal telewizor i nie płac abonamen...

Jurek, weź, dobijasz mnie. Kurczę każda praca inna płaca. Było iść na aktora to tez byś tyle zarabiał. Daj spokój. Nauczyciel zarabia 2000zł lekarz 4000zł biznesmen 10000zł a aktor 30000zł, niby powinno być na odwrót ale tak już jest. Nie chcesz oglądać Musiała to wywal telewizor i nie płac abonamentu, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Skoro ktoś płaci abonament to znaczy że chce oglądać.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

O nie nie, Lucuś. Ktoś kto płaci abonament niekoniecznie chce oglądać to,co serwuje nam publiczna tv. Do płacenie abonamentu jesteśmy zmuszeni,a ja bym chciała oglądać inne rzeczy w tv i bardziej wolę "gwiazdy" z poprzedniej epoki niż tych wypacykowanych dzisiejszych telewizyjnych celebryt...

O nie nie, Lucuś. Ktoś kto płaci abonament niekoniecznie chce oglądać to,co serwuje nam publiczna tv. Do płacenie abonamentu jesteśmy zmuszeni,a ja bym chciała oglądać inne rzeczy w tv i bardziej wolę "gwiazdy" z poprzedniej epoki niż tych wypacykowanych dzisiejszych telewizyjnych celebrytów.

0

Zglos komentarz

A
anna-maria-1 🏹 Łowca
12 lat temu

Dokładnie kobiety:)zacytuję pewnego wielkiego-małego Polskiego aktora"Gdyby Jaś chciał się uczyć to i biskupem mógłby zostać"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ale to publiczna telewizja a nie Twoja prywatna, Ty wolisz oglądać gwiazdy z poprzedniej epoki, a ktoś woli oglądać Musiała. W tv publicznej jest wszystkiego po trochu dla każdego. Nie musisz oglądać rodzinki.pl w tym czasie na innym kanale na pewno leci coś ciekawszego. A jeśli uważasz, że w całej...

Ale to publiczna telewizja a nie Twoja prywatna, Ty wolisz oglądać gwiazdy z poprzedniej epoki, a ktoś woli oglądać Musiała. W tv publicznej jest wszystkiego po trochu dla każdego. Nie musisz oglądać rodzinki.pl w tym czasie na innym kanale na pewno leci coś ciekawszego. A jeśli uważasz, że w całej telewizji są wypacykowani celebryci, to pozbądź się telewizora i abonamentu i w necie oglądaj to co chcesz.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie mogę pozbyć się tv,bo oglądam ciekawe kanały tematyczne. Poza tym fajny film wolę oglądnąć na dużym ekranie niż tym komputerowym,dla mnie lepszy efekt ;) A tvp1 i 2 wcale nie oglądam,nie widzę tam dla siebie programów godnych uwagi. No, może 1 z 10-ciu. Aha, oglądam jeszcze Zbuntowanego Anioła :...

Nie mogę pozbyć się tv,bo oglądam ciekawe kanały tematyczne. Poza tym fajny film wolę oglądnąć na dużym ekranie niż tym komputerowym,dla mnie lepszy efekt ;) A tvp1 i 2 wcale nie oglądam,nie widzę tam dla siebie programów godnych uwagi. No, może 1 z 10-ciu. Aha, oglądam jeszcze Zbuntowanego Anioła :D Powtarzają ten argentyński hicior sprzed paru lat,a to chyba jedyna telenowela,którą oglądał wtedy prawie każdy :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No więc widzisz, oglądasz takie programy jakie lubisz, coś dla siebie znajdujesz więc abonament nie idzie na darmo. A to co na 1 i 2 Musiały i inne też mają swoją oglądalność przez ludzi którzy nie oglądają tego co Ty i Twoje programy sa dla nim be :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Lucyna ty zwyczajnie nie rozumiesz o co chodzi a pyszczysz. Przeczytaj komentarze konika i weź sobie je do serca.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Chodzi o to, że on jest produktem. Ludzie (głównie małolaty) napędzają mu popularność i jego wartość rynkowa wzrasta jak akcja na giełdzie. TV podnosi gażę żeby nie przeszedł do konkurencji. A skoro ma nazwisko, które dobrze się sprzedaje, to przyciąga więcej widzów, słupki rosną i szybko się zwraca...

Chodzi o to, że on jest produktem. Ludzie (głównie małolaty) napędzają mu popularność i jego wartość rynkowa wzrasta jak akcja na giełdzie. TV podnosi gażę żeby nie przeszedł do konkurencji. A skoro ma nazwisko, które dobrze się sprzedaje, to przyciąga więcej widzów, słupki rosną i szybko się zwraca. Mi tam nie przeszkadza, że tyle zarabia. Ma dobry PR, bo wzbudza sympatię.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a ja mu tam nie zazdroszczę i życzę mu jak najlepiej; uczciwie chłopak kasę zarobił nie ukradł jej, widziałam parę wywiadów z nim i wygląda na to że ma poukładane w głowie więc ja bym się na siłę wiochy nie doszukiwała

0

Zglos komentarz

G
GANAR 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Niech sobie zarabia , poza tym nie kazdy nadaje sie do telewizji, zajmijcie sie swoimi czterema literami ;p zal prostaki zazdrosne

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Szczerze, skoro zarabia, to jego sprawa, przynajmniej nie gra w takich ch**mach jak klan, czy m jak mroczek.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
12 lat temu

A Rodzinka to nie ch**m ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Każdy film po roku 1990 to kicha. A najlepsze to to że ci de**le nazywają się aktorami, celebrytami i ch.. wie co jeszcze. I też mnie wkurza że łeb tyle zarabia ale to dzięki rodzicom pewnie za komuny ktoś był ub, sędzią lub pierwszym sekretarzem!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A kto wykreował te pseudo-gwiazdy? Gdyby nie oglądalność tych de**lnych seriali to nie kręciliby ich.Stacje prześcigają się w kręceniu seriali dając zarobić grającym w nich manekinom.Grając trzeba umieć wyrażać emocje nie tylko gestami, ale przede wszystkim mimiką twarzy.Polskich aktorzyn po prostu...

A kto wykreował te pseudo-gwiazdy? Gdyby nie oglądalność tych de**lnych seriali to nie kręciliby ich.Stacje prześcigają się w kręceniu seriali dając zarobić grającym w nich manekinom.Grając trzeba umieć wyrażać emocje nie tylko gestami, ale przede wszystkim mimiką twarzy.Polskich aktorzyn po prostu nie da się oglądać choć są pewne wyjątki.

0

Zglos komentarz

H
hafen 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie kupuje produktów które reklamują aktorzy! AMEN

0

Zglos komentarz

Reklama