Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no nawet na wiocha sie trafia miedzy wstawkami miedzy "prawdziwymi" wiochami jak dziubki gimnazjalistek czy cioty zniewiesciale ubrani ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wejście do Unii było najgorszym błędem w historii POlski! Zwolennicy tego gó**a powinni zawisnąć przed belwederem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś taki... brutalny cipciu :>
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to Ty jestes przywódczynią krwawej wioskowej rebelii! Ja przy Tobie jestem potulnym barankiem :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego dodałam "cipciu" :> od dzisiaj tak na Ciebie bedę mówić :D Cipciu :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konik pamieta jak kiedyś skończył łysek z pokładu Idy? Konik chce pójść w jego ślady?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie! Wybacz, chciałam się tylko spoufalić, rzucić dowcipciem ;) Wiem,że nie zrobisz mi krzywdy,jestem Ci potrzebna ;) Skąd weźmiesz tak dostojnego konia do zrealizowania swoich przywódczych misji? :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Malgo zepsułaś mi błyskotliwą dyskusję z Cipcią, won do stajni!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamietaj ze konik tez będzie sławny! A jak nie chce zapisac się na kartach historii jako konik na którym davidstar wjechał na czele armii Słowian do tęczowej Brukseli to konika zastąpi inny konik... / Zamknij sie LUCY!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
David, pomóż...ona mnie wygania ;) My tu teraz musimy plan strategiczny omówić,a Ty David zajmujesz się jakimiś żarcikami ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomogę :) - Pu**y kiedy powiesz wreszcie ferdkowi sakramentalne TAK :D zakończ te wojny! Wystarczy jedno tak proste słowo :) / Gosiu znasz jakiegos dobrego kowala?Musi Cie podKUĆ :D:D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na zgliszczach i kościach unii jewropejskiej powstanie IV Rzesza - tak ten scenariusz mi pasuje :) zaraz reaktywowałbym SD i brał się do roboty:)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
DO ADMINA: na glownej daliscie dzis jakis syf co ma 38 lapek, jakies bezsensowne absurdy, a tego nie mozecie wstawic od ponad miesiaca?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane