Reklama
Reklama

Komentarze

11
F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Podobno kosciół to wspólnota wiernych, a yu jakiś bufon w czerwonym berecie mówi im żeby się walili.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wierni i nie wierni na niego łożą a on ich ma zwyczajnie w du**e.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

"Jezus na to patrzy,lza zachodza oczy-pojdzie ksiadz do piekla-wyzej nie podskoczy";-)))

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Kliszo a ty też malujesz sobie policzki tak jak ten jegomość?:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

co ma piernik do Murzyna,Jureczku?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Chciałem się do ciebie pozalecać ale nie wiem jak zagadać:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

nie ,kochany -nie uzywam rozu...wole niebezpieczna bladosc lica,skontrastowana diabelska czernia mascary;-))

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To pozwolę ci byś zajrzała mi pod sutannę:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

a po coz tam zagladac-przeca tam ciemno,ksieze Jurku.No chyba ,ze jestes robaczkiem "swietojajskim" ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Tam przyświeca moja pochodnia:)

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

jak ksiezulek ma zapalenie to niech sie do doktora zglosi..u niego tez sa siostry-tylko ,ze fajniejsze;P

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Czemu w kościele nie ma demokracji. Czemu wierni nie decydują, który ksiądz ma zostać biskupem? Czemu katolicy nie domagają się demokratyzacji kościoła Katolickiego? Ten kościół upadnie bez demokracji to by był dla niego jedyny ratunek. Ratujcie katolicy swój kościół. Bierzcie transparenty i idzie...

Czemu w kościele nie ma demokracji. Czemu wierni nie decydują, który ksiądz ma zostać biskupem? Czemu katolicy nie domagają się demokratyzacji kościoła Katolickiego? Ten kościół upadnie bez demokracji to by był dla niego jedyny ratunek. Ratujcie katolicy swój kościół. Bierzcie transparenty i idzie domagać się demokracji. To wy powinniście decydować kto jest waszym proboszczem a nie jakiś Biskupina. Przestańcie w ramach protestu rzucać na tace i biskupi zmiękną.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

widać wolą totalitaryzm :D

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Widocznie dobrze Głódziowi polewał, ewentualnie robił dobrze. Facet skazany za takie przestępstwo zakłada fundacje, notabene pod patronatem kościoła. Pewnie Gill zasiada w loży honorowej.

0

Zglos komentarz

F
Felix123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tea who you yeah bunny!

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

gŁódź :) tam wszystkie te klechy jakies odchyłki seksualne maja :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

A gdzie nie mają?

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

ale tam maja większe :)w Łodzi :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

W Łodzi jest wszystko większe. Weźmy na przykład penisy... :)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

mówisz o penisie gŁodzia ?:D

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurek, widze, ze siedzisz gleboko w temacie lodzkich penisow :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede jak to mówią Zęby na nich zjadłem:)

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

"dedek"Jam jest Pan Bóg twój który cie wywiódł z ziemi egipskiej domu niewoli.Czy Ciebie lub twoich przodków Bóg Jahwe wyprowadził z ziemi egipskiej? Do jakiego zatem Boga ty się modlisz?

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

NAJSKUTECZNIEJ TACY SAMI BANDYCI SIE POPIERAJA !!.POZA TYM NASZ WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI NIE ZAJMUJAC STANOWISKA POPIERA BANDYTYZM.

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

widze postep, przynajmniej nie pe****l! idzie ku lepszemu!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czy nie pe****l to ręki bym sobie uciąć nie dał... Pedzio to na 100%

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

przeciez mowa o Oli:)

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
12 lat temu

KKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAA MMMMMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

flaszka głódź, widać, że dalej lubi sobie golnąć. ten ku**sina jakby stanął pod budką z piwem to idealnie by się wkomponował w otoczenie.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

leżąc w bramie też by się wpasował.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ale nie tak dobrze jak w otoczenie miejscowych żuli

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

W Polsce sekta katolicko-pe****lska ma się w najlepsze.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I rośnie w siłę.

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

Zatem radujmy się i chwalmy Pana. :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Masz racje... Chwalcie mnie!!! :)

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

hahahaa poprawiłeś mi humor w ten ponury dzień:D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Od tego tu jestem:)

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
12 lat temu

niech ci c.h.u.j strzeli moderatorze

0

Zglos komentarz

Reklama