Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
segal226 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja tam widzę "Parking wyłącznie dla klientów i pracowników....." Wiec klientów traktują należycie. Parkujesz wchodzisz ,bierzesz cennik ,wsiadasz i odjeżdżasz . I cały czas miałeś darmowy parking jako klient .Gdzie tu wiocha??

0

Zglos komentarz

X
xyz1000 😏 Szyderca
12 lat temu

wez sie ogarnij poskladaj literki i przeczytaj jeszcze raz. Gosc poszedł do salonu, wzial cennik wiec jest klientem tegoz salonu. po porwocie zobaczyl na swoim samochodzie taka naklejke. Kumasz czacze? bo jasniej sie juz chyba nie da

0

Zglos komentarz

T
tj2006 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie no profesjonalne zakrycie nazwy firmy ;)

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

nie widzę problemu. Wracam do salonu i proszę o usunięcie naklejki. a nawet, jak nie jestem klientem ich salonu, to oni nie mają prawa niszczyć mojego auta - mogą co najwyżej wezwać SM.

0

Zglos komentarz

Reklama