Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3hahhahahahhahaaahahaahaha a idioci nadal wie?a ?e w polsce b?dzie lepiej hahahahahahahahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
spoko loko za niecałe 2 lata znów wyciągną z szafy tą tablicę a ciemniacy znów dadzą kolejną szansę her Donkowi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tej tablicy nie ma co wyciągać. Część punktów się zdecydowanie przeterminowała. (Choćby ten o stadionach na EURO czy zakończeniu misji w Iraku) Tych o podatku liniowym czy powrotach z emigracji nikt już nie kupi. Na nowe wybory na pewno będzie nowa kiełbasa wyborcza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
może niezbyt trafnie napisałem o tej tablicy ale ogólnie chodziło mi o to że znów wyjadą z jakąś tablicą z równie śmiesznymi postulatami a ciemniaki znów łykną jak napisałeś niesmaczną kiełbase od kłamliwego uja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ano, było sobie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane