Reklama
Reklama

Komentarze

7
R
roman17 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo mini-stoliczka nie dali!

0

Zglos komentarz

R
raadzi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zamawiasz następną taką samą i jak przywiozą to zamiast kasy wręczasz tą sklejoną.

0

Zglos komentarz

S
Samael29 🌾 Wieśniak
6 lat temu

apetycznie wygląda, ciekawe czy chrupki kartonik

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
6 lat temu

To jest tak jak zamawiasz przez UberEats czyli tych pachołków na rowerkach co nim dowiozą to tak wytrzęsą Ci żarcie, że nie nadaje się do zjedzenia! Ja zawsze zamawiam transportem samochodowym. Nigdy przez UberEats czy kurierów rowerowych. Bo potem to wygląda tak jak tu na załączonym obrazku.

To jest tak jak zamawiasz przez UberEats czyli tych pachołków na rowerkach co nim dowiozą to tak wytrzęsą Ci żarcie, że nie nadaje się do zjedzenia! Ja zawsze zamawiam transportem samochodowym. Nigdy przez UberEats czy kurierów rowerowych. Bo potem to wygląda tak jak tu na załączonym obrazku.

0

Zglos komentarz

S
Slim88 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Sauron Cie widzi!!

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
6 lat temu

I już wiesz po co są plastikowe "stołeczki" w pudełku z pizzą...

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Przynajmniej jest dobrze pokrojona.

0

Zglos komentarz

Reklama