Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Fałszowanie pieniędzy to nie jest "obrabianie państwa" Tylko obrabianie ludzi. Bo puszczone "falsy" trafiają do ludzi i to oni mogą sobie nimi tyłek wytrzeć. Państwo na fałszerstwie nie traci. (materialnie)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
idąc tym tokiem rozumowania, łatwiejsze bedzie do zrozumienia że wpuszczanie pieniędzy bez pokrycia, jest takim samym oszukiwaniem ludzi. Tak robi Bank Rezerw Federalnych w USA. Nie lepszy bywał nasz rodzimy emitent. Ty wskazujesz jedynie na ewentualne niedoskonałe podrobienie, po którym ktoś moze m...
idąc tym tokiem rozumowania, łatwiejsze bedzie do zrozumienia że wpuszczanie pieniędzy bez pokrycia, jest takim samym oszukiwaniem ludzi. Tak robi Bank Rezerw Federalnych w USA. Nie lepszy bywał nasz rodzimy emitent. Ty wskazujesz jedynie na ewentualne niedoskonałe podrobienie, po którym ktoś moze miec problem posiadajac ową fałszywkę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak to powiedział pewien minister MSW w rządzie wielce nam panującego Donalda T.: monopol na przemoc ma tylko państwo. Jak widać nie tylko, bo jak ktoś się odważy zrobić im konkurencję ma przesrane gorzej niż pospolity zabójca, czy gwałciciel który przecież wyrządza krzywdę tylko innym obywatelom.
jak to powiedział pewien minister MSW w rządzie wielce nam panującego Donalda T.: monopol na przemoc ma tylko państwo. Jak widać nie tylko, bo jak ktoś się odważy zrobić im konkurencję ma przesrane gorzej niż pospolity zabójca, czy gwałciciel który przecież wyrządza krzywdę tylko innym obywatelom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Puszczenie w obieg dużej ilości fałszywek destabilizuję gospodarkę i tracą na tym ludzie. Gdy jest za dużo pieniędzy w obiegu w porównaniu do ilości dóbr i usług powstaję "inflacja popytowa" i pieniądz traci siłę nabywczą. Dlatego za fałszerstwo jest taka kara.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zeby u nas zdestabilizowac gospodarke to chyba co 2 miuslaby w szposie kase falszowac:) Narazie jak widac jest co kupowac a nie ma za co:/ Przydalo by sie obieg tak pusicic kazdemu po 1000zl w portfel i zadnego zachwiania by nie bylo:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane