Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
LeninMwo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak tak dalej będzi to i w toi toiu korespondencję będzie można odbierać albo u "Pani Jadzi" w szalecie miejskim. MASAKRA

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

u proboszcza w zachrystii...

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

W naszym kraju najważniejsze w przetargach jest to,kto ile najmniej zaoferuje. Bezpieczeństwo, fachowość, jakość się nie liczy. Dlatego mamy cyrki przy budowie autostrad, wypadki przy budowach, poważne listy z sądu w sex-shopach. Kup sobie przy okazji wibrator...

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

nieprawda. Oferty są przeważnie sterowane przez decydujących o tym kto ma wygrać przetarg.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Wychodzi na to samo.

0

Zglos komentarz

Reklama