Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
osobiście uważam, że to żenujące by premiera dużego kraju w środku europy stać jedynie na samochód kompaktowy. To oznacza, że coś jest nie tak. Sam zresztą mam auto z tej samej półki cenowej (jak mnóstwo Polaków) nie wiem o co chodzi wrzucejącemu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O to ze sam nie potrafi zarobic, nic zrobic kreatywnego i mysli ze praca dyrektora, premiera, prezesa to ot tak sobie pierdzenie w stolek. Jedno jest pewne IQ tego typu osob ~ 80, zero doswiadczenia zyciowego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na line z Frajerem! Jeszcze trochę jego władzy a polska zniknie z globusa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na Ukrainę z nimi!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zalosni to sa Ci ktorzy takie bzdury pisza. Nawet nie potrafi poprowadzic 1 osobowej firmy ale patrzy sie ile premier zarabia. Na jego miejscu bys poplakal sie i nie wiedzial nawet co robic. Biedaki smieciaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
masz to se miej!ale czemu uczciwie pracując na 3 zmiany nie stać mnie na normalne życie?powtarzam na normalne nie bogate pamiętaj człowieku jak nie będzie ten"biedak"sprzątał po tobie i po twoim piesku to któregoś pięknego dnia wpadniesz po uszy w gó....no.trzymaj się!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W taki sposób jak ta starsza pani żyje baardzo dużo ludzi w naszym kraju, premier jak i wielu innych z naszego rządu nie przeżyło by miesiąca za najniższą krajową :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak mnie juz w@#$%&a to biadolenie ile to politycy zarabiaja ojojojojoj, zapierniczaj na radnego pozniej na posla i nie bedziesz juz biadolil jeden z drugim, jak mi idzie zle interes to nie mam pretensji do wszystkich wokolo tylko do siebie, p@#$#$%&*y narod narzekaczy, to juz nudne sie robi...
Jak mnie juz w@#$%&a to biadolenie ile to politycy zarabiaja ojojojojoj, zapierniczaj na radnego pozniej na posla i nie bedziesz juz biadolil jeden z drugim, jak mi idzie zle interes to nie mam pretensji do wszystkich wokolo tylko do siebie, p@#$#$%&*y narod narzekaczy, to juz nudne sie robi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane