Reklama
Reklama

Komentarze

76
M
maxi746 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ani facet ani kobieta. To jest ci**a

0

Zglos komentarz

B
Biskup19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

piąteczka dla wlasciciela ibizki , a co do tego takie cos ostatnio sie robi normą

0

Zglos komentarz

S
shanyo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Facetem nigdy nie był, kobietą nigdy nie będzie ;)

0

Zglos komentarz

K
kamillo77 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie to ci**a

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

To nie facet i nie kobieta to jakaś POPIERDÓŁKA....

0

Zglos komentarz

N
Nordi23 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to frajer

0

Zglos komentarz

I
indepedent 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nazwanie tego facetem byłoby obrazą dla facetów, nazwanie kobietą - obrazą dla kobiet. Pozostawmy to więc bez komentarza.

0

Zglos komentarz

W
wiking_tk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dżender...

0

Zglos komentarz

W
wyehoo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Już nie facet, jeszcze nie kobieta...

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
12 lat temu

Świecie

0

Zglos komentarz

S
sznib 😏 Szyderca
12 lat temu

To Genderman :).

0

Zglos komentarz

D
dawsuch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

żulek i mistrz parkowania w tle :)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

Się uważniej przyglądaj, bo ci kichę spenetruje z zaskoczenia

0

Zglos komentarz

J
Josh211 🏹 Łowca
12 lat temu

Czy to już Grodzka czy jeszcze Bęgowski?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Pewnie wszyscy myślą że to ja, ale to nie ja :D

0

Zglos komentarz

H
happyend 💩 JP 100%
12 lat temu

Słynna blair von london

0

Zglos komentarz

W
wciazcienamierzam 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dokładnie tak, sprawdźcie na fb xD

0

Zglos komentarz

M
mrozon83 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Toż to zwykła pi*da jest, a nie facet czy kobieta.

0

Zglos komentarz

I
ipman222222 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pi**a

0

Zglos komentarz

K
klusheknsk 😏 Szyderca
12 lat temu

Ruscy wyłapują a potem upadlają takich, każą im pić mocz, jeść kał itp... filmik trafia na youtube z twarzami. Wybijają pe**lstwo z głów. Popieram takie działa w 100%. Podobnie robią z muzułmanami :)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

Daj linka

0

Zglos komentarz

M
magda57303 💩 JP 100%
12 lat temu

To jest facet, znam go...

0

Zglos komentarz

K
kamienw 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A niech sobie będzie nawet pies. Zajmij się sobą -.-

0

Zglos komentarz

G
gienia_zuchwala 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie, to tylko transwestyta

0

Zglos komentarz

M
Marsooo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pasuje tu wyrażenie "Jesteś Przystojna"

0

Zglos komentarz

L
liberro 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Rzygać mi się chce od patrzenia na takie cioty.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Moderator to Ty jesteś na tym zdjęciu ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

jeba.ny transfer !:)

0

Zglos komentarz

M
Magda93 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gender....

0

Zglos komentarz

J
janek0101 💩 JP 100%
12 lat temu

To pe**ł jest tylko lać w ryj !!!!!!

0

Zglos komentarz

M
magda57303 💩 JP 100%
12 lat temu

Niestety facet...444

0

Zglos komentarz

P
pudzian0306 🌾 Wieśniak
12 lat temu

odpowiedz jest prosta to pe**l

0

Zglos komentarz

A
an91ka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni". Ani to facet ani kobieta...

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

U mnie na wsi nie zdąrzył by się przejść chodnikiem.

0

Zglos komentarz

L
lovetoy 😏 Szyderca
12 lat temu

o, masz chodnik we wsi, szacun

0

Zglos komentarz

N
NocnyBuszowniK 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest TEMPY CH*J jak to mawia kapitan bomba

0

Zglos komentarz

P
pawlittooo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To pieprzony pederasta czeka żeby mu w ryj zaje***

0

Zglos komentarz

J
joach90 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest gó**o!

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Facetem może i jest bo mężczyzną to na pewno nie.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

do pieca !

0

Zglos komentarz

V
VC89 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Znawcy" i "mistrzowie tolerancji": A weźcie Wy się wszyscy homo, genderyści i diabli wie kto jeszcze, spotkajcie w jednym miejscu, poprzebierajcie w damskie/męskie łachy, wy...cie się nawzajem gdzie chcecie, zawrzyjcie homo-związki małżeńskie i tam sobie żyjcie! Ustanówcie swoje...

"Znawcy" i "mistrzowie tolerancji": A weźcie Wy się wszyscy homo, genderyści i diabli wie kto jeszcze, spotkajcie w jednym miejscu, poprzebierajcie w damskie/męskie łachy, wy...cie się nawzajem gdzie chcecie, zawrzyjcie homo-związki małżeńskie i tam sobie żyjcie! Ustanówcie swoje prawo, gdzie tylko homomałżeństwa będą legalne (i takie też adopcje), gdzie będziecie przebierać dzieci w stroje płci przeciwnych, gdzie faceci będą nosić różowe rurki i torebki. Róbcie to Z DALA od nas! Chcecie tak żyć? OK, TYLKO NIE WŁAŹCIE NA GŁOWĘ INNYM, TYLKO DLATEGO, ŻE JESTEŚCIE W MNIEJSZOŚ

0

Zglos komentarz

M
marcin1981w 😏 Szyderca
12 lat temu

Krótko i na temat... To jest najzwyklejszy w świecie P.E.D.A.Ł.

0

Zglos komentarz

K
kulunkele 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie w świecie, tylko w Świeciu ha ha

0

Zglos komentarz

D
Dandus2424 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To są właśnie mutacje po CZARNOBYLU . Pół kobieta , pół facet !!!

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
12 lat temu

to nie jest facet ani kobieta to jest poprostu wiocha!!

0

Zglos komentarz

A
a12wsx34edc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wyruchać bym nie wyruchał, ale pewnie laske dał bym sobie zrobić.....

0

Zglos komentarz

B
bemi500 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ale seat ładniuśki ;)

0

Zglos komentarz

C
criss636 🌾 Wieśniak
12 lat temu

na takich odpałach powinno sie snajperów trenować 500m i uciekający cel tylko problem w tym że tych de**li jest tym więcej im więcej mamy twórców i artystów którzy to tworzą i kreują...

0

Zglos komentarz

A
arab0408 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Piąchopiryna i do uśpienia...

0

Zglos komentarz

M
MinT19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

już nie facet ale jeszcze nie kobieta

0

Zglos komentarz

M
MedioN3003 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Babochłop

0

Zglos komentarz

J
jasonpajoonk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ryj trochę jak Kożuchowska :) hehe

0

Zglos komentarz

J
jasiekwalker 😏 Szyderca
12 lat temu

Sądząc po pozie, tej panience z całą pewnością chce się siku;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Następna fotka z rodzaju "mam ból d**y, bo ktoś ośmielił się ubrać nie po mojej myśli".

0

Zglos komentarz

K
kamil33389 🌾 Wieśniak
12 lat temu

o ku**a :|

0

Zglos komentarz

S
skejciux8 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tego nikt niewie

0

Zglos komentarz

P
przemoo85 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest gender :D

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
12 lat temu

To jest ID***A

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mogli by nie znosić tej służby wojskowej, chłop był po niem chłopem a nie pizd..ą

0

Zglos komentarz

C
coolLuck 🌾 Wieśniak
12 lat temu

baba, widać przecież jak zaparkował ;P

0

Zglos komentarz

V
Viasseq 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Je**c go w serce.

0

Zglos komentarz

G
GangBangStyle 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Powinni wprowadzić podatek od pe**lstwa..

0

Zglos komentarz

S
skarpetta 😏 Szyderca
12 lat temu

Facet jest na tym zdjeciu z tyłu po lewej stronie. może żul robiacy obchod po miescie,ale facet!!!!wole takich facetow niz takich niedorobiencow...

0

Zglos komentarz

A
alban84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

justi bimber

0

Zglos komentarz

M
Monisia-sisia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To chyba Dżęderowiec

0

Zglos komentarz

S
Slayer18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a to pe**ł

0

Zglos komentarz

B
blackqueen 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest homo-niewiadomo

0

Zglos komentarz

S
Szatanistka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Świecie nad Wisłą przeprasza ;_;

0

Zglos komentarz

R
rzasia92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dołączam się!

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
12 lat temu

ja również xdd ,. drugi raz już ta osoba z naszego miasta

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
12 lat temu

Zamiast przepraszać wybijcie mu to z d**y!

0

Zglos komentarz

L
Linki103 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie to Niemka na spacerze po jednym z polskich miast.

0

Zglos komentarz

V
veyron2685 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest ciotope**ł

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
12 lat temu

To jest cos do bicia bez wyrzutow sumienia. Jak masz zly dzien i wszystko cie rozpievdala to masz ochote komus zayebac? Po to sa takie cioty. Trzeba tylko uwazac by nie usmarowac sie fluidem.

0

Zglos komentarz

A
adam568 🌾 Wieśniak
12 lat temu

piz..a mam tego dość mam syna i się zes...am żeby był facetem

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Podoba mi się torba i kardigan, biorę :)

0

Zglos komentarz

K
klaudi30i 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie to jest nowa p?e? grodzkie

0

Zglos komentarz

B
bravoteampolska 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pe**lstwo przekracza już granicę /

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
12 lat temu

I jak tu takiemu z buta nie wyjechać.

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Wiem, wiem, aż korci. Doskonale cię rozumiem.

0

Zglos komentarz

E
Eliskoopa 💩 JP 100%
12 lat temu

Szkoda, że poglądy i mentalność nie są wypisane na twarze, bo następnym razem gdybym zobaczył ciebie to bym ci z buta wyjechał, wieśniaku. Na pewno twoi starzy to takie same wieśniaki, w końcu skądś musiałeś przejąć te nędzne geny. Zgnij, patologiczny odpadku.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jestem niezwykle tolerancyjny, ale zobaczyłem fotkę, wszedłem w komentarze, zobaczyłem Twój i pomimo tolerancji nie potrafię się z Tobą nie zgodzić. Wyczerpałeś Pan temat

0

Zglos komentarz

M
marcin14021986 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ci**a...

0

Zglos komentarz

P
PatrykVanHelsing 🎖️ Snajper
12 lat temu

Moje Świecie takie piękne... CSW :d

0

Zglos komentarz

T
tedex81 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kurde typ z mojego miasta , ale siara heh

0

Zglos komentarz

S
sepuku91 💩 JP 100%
12 lat temu

Ale ktoś c**jowo zaparkował

0

Zglos komentarz

Reklama