Miejmy nadzieję, że ostatecznie zostanie z samymi
przez
[Usunięty użytkownik]
— 12 lat temu
Jakim trzeba być frajerem żeby na niego zagłosowac???? marzy wam się legalna trawa? już dawno by przeszło nie karanie gdyby Palikotek się dogadał z po. Ale on ma w nosie wyborców. Tylko chce obniżyć wiek inicjacji płciowej żeby posuwać gimnazjalistki, stary zbok
Zgłoszenie zostało wysłane
paligłup sprzedałby własny naród za kasę,a jedyne co potrafi to lobować pe****lię ,gejów,narkomanów itp,oracz walczyć z Kościołem
Zgłoszenie zostało wysłane
dokąd ten świat zmierza jak promuje się zboczenia a rodziny się tępi i wyśmiewa.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane