Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Niestety ale sporo w tym prawdy.

0

Zglos komentarz

P
PauliusPL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bezrobocie musi istnieć, by pracownik pracował efektywnie i obawiał się o utratę pracy, dzięki czemu był lojalny - dlatego bezrobocie w okolicach 5% jest optymalne.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jest to więc zwykłe chamstwo i wyzysk.

0

Zglos komentarz

C
cezarmilan 🎖️ Snajper
12 lat temu

We wszystkim trzeba zachować złotą równowagę

0

Zglos komentarz

Reklama