Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Park dość ciekawy, jeszcze w rozbudowie, papieża widać już z daleka, bilety powinny być tańsze. W całym zapleczu gastronomicznym brak piwa.

0

Zglos komentarz

X
xyz1000 😏 Szyderca
12 lat temu

co w parku miniatur robi najwiekszy papiez?

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
12 lat temu

Stoi sobie:)

0

Zglos komentarz

Reklama