Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Wysokosc waloryzacji nie jest ustalana przez rzad.Jest zapisana ustawowo i zalerzy od wzrostu cen w poprzednim roku.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

aaa to spoko - lajt..to gdzie tu wiocha ??? kurcze o co chodzi z tymi emeryturami ? powiedź proszę ... gdzie tu wiocha .... ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To podwyżka rzędu 10zł nie jest wiochą ?

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

To nie podwyzka tylko waloryzacja. o 1,6% bo o tyle wzrosły ceny w zeszłym roku.

0

Zglos komentarz

P
pitbull33 🏹 Łowca
12 lat temu

Ja od dwóch lat nie mam podwyżki a dzieci na utrzymaniu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

lepsze to niż nic. Niektórzy podwyżek przez lata nie dostają. Patrząc jednak na to, ile kasy poszło na 13stki dla pracowników ZUS'u to ciśnie mi się na usta soczyste QRWA!

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

KAZDY NORMALNY UMYSLOWO CZLOWIEK W TYM KRAJU WIE, ZE WZROST CEN W UBIEGLYM ROKU WYNIOSL CO NAJMNIEJ 30 %. DLA TYCH, KTORZY USTALILI 1,6 % BRAK SKALI UPOSLEDZENIA UMYSLOWEGO W PSYCHOLOGII - KONCZY SIE NA IDIOCIE.

0

Zglos komentarz

Reklama