Reklama
Reklama

Komentarze

28
A
aGRe 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"On wygląda jakby kret już mu majtki lizał"

0

Zglos komentarz

T
trentilvbidt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fajno dziołcha

0

Zglos komentarz

G
giaur500 🎖️ Snajper
12 lat temu

Po co trzymać bąka w du**e? Niech polata po chałupie!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ja jak chce puścić bąka a w pokoju jest mój chłopak, to puszczam cichacza. Jeśli się zdarzy że będzie on "zabójczy" to zwalam na psa, który zawsze jest z nami i mówię "Fuuu Pepa się zbąkowała" :D

0

Zglos komentarz

B
butjuch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Żeby ci smród d**e rozerwał

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Wiochy brak, minus.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

puśc bąka niech sie błąka

0

Zglos komentarz

A
atrix1983 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I tak cichacz pójdzie nie ma siły

0

Zglos komentarz

P
pebi696 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Urzekała mnie twoja historia:)

0

Zglos komentarz

A
alicia24832 🌟 Padawan
12 lat temu

Patrzcie . Glowna. A jak ja to wstawilam to utopilo sie w minusach.

0

Zglos komentarz

A
abdul1975 😏 Szyderca
12 lat temu

a wiesz dla czego ?

0

Zglos komentarz

H
Hyper00hubert 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pewnie "dla tego"? że ten obrazek nie powinien znaleźć się na głównej. To nie jest KWEJK.

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
12 lat temu

Nigdy! Zawsze walę prosto z mostu! :)

0

Zglos komentarz

K
Klocki89 🏹 Łowca
12 lat temu

Ładne dziewczyny też pierdzą :)

0

Zglos komentarz

X
xaver.compz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Spoko, można s**ć, wcale taka piękna nie jest... ;)

0

Zglos komentarz

M
MainStream 🌾 Wieśniak
12 lat temu

autorze id**to zobacz co pisze na samej gorze tej strony i rzuc pod pociag

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

on to chyba powstrzymuje sr***e zycia a nie pierda

0

Zglos komentarz

T
tomtas 💩 JP 100%
12 lat temu

Sam miałem nie ras hahahaha sam opis zasługuje na wiochę:)

0

Zglos komentarz

A
abdul1975 😏 Szyderca
12 lat temu

hahaha hahaha okulary pora zmienić na denka od butelki tomtas hahahahha kaciało

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po chu*u fest ona ładna.

0

Zglos komentarz

M
milkowicz 💩 JP 100%
12 lat temu

nie jest taka ładna xd nie ta to inna

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Wiesz Luśka z tobą to jest tak jak człowiek wdepnie w psie odchody, cały czas smierdzi

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

Znów konkurencja wiochy była o kilka dni wcześniej na topie, ale admin woli sprawdzać co na samosi...

0

Zglos komentarz

P
pencammm 🏹 Łowca
12 lat temu

tak z bocznego profilu to zbyt ladna nie jest

0

Zglos komentarz

J
JohnMilton 😏 Szyderca
12 lat temu

Boczny profil - oryginalne.

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
12 lat temu

Nie lepiej znaleźć sobie taką dziewczynę z którą wspólnie będziesz puszczał bąki? Będzie Wam raźniej!

0

Zglos komentarz

R
rokkokko 🌟 Padawan
12 lat temu

gdzie tu jest wiocha? że ktoś do zdjęcia doje... głupi opis?

0

Zglos komentarz

G
Geekus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A ja myślałem, że się gościu zmienia w HULKa.

0

Zglos komentarz

B
buszmen127 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale ona nie jest ładna. :c

0

Zglos komentarz

P
pantusk6 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zapewne ty jesteś baaaardzo piękny ;)

0

Zglos komentarz

J
jackKu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A może ona popuściła a on prubuje nie oddychać

0

Zglos komentarz

M
mikoss 😏 Szyderca
12 lat temu

toż to zwykła szmata

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ciekawe po czym to wnosisz i jakim cudem 3 osoby dały ci plusa.

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
12 lat temu

Tak dziewczętom myszy wynoszą

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

A ja rozchylam sobie poślady a wtedy puszcza się tzw cichego zabójce :) następnie zawsze można albo się ulotnić albo na kogoś zgonić mówiąc - co to za św***a ?! heh...

0

Zglos komentarz

S
Suuzi 😏 Szyderca
12 lat temu

Andi, Ty oblecho :D daruj sobie te szczegóły ;D teraz już wszyscy w Twoim towarzystwie będą wiedziec czyja to wina :D

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Coś Ty to jest nie do wykrycia ;p są takie momenty kiedy nie da się wytrzymać i trzeba te gazy wypuścić... wtedy stosuję taki patent i jest g*t! :)

0

Zglos komentarz

Reklama