Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6ostatnio w wiadomościach podawali ze około 200 naszych posłów złożyło wnioski o przyznanie bez zwrotnych zapomóg .Widać że im też jest ciężko żyć za te mizerne sejmowe pensje.Bardzo nad tym ubolewam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wysokość walorycacji jest okreslona ustawowo. Zalezy od wzrostu cen w ciągu roku. Zus nie ma zadnego wpływu na wysokość waloryzacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hahahahha dobre - daję 10 pkt za te wypociny !!! Nie ma jak odpowiedź wirtualnego doradcy ze strony ZUSu ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy zauważyliście w jak sprytny sposób zapraszają was do ZUS przez sieć - i pokazują wam "wirtualne konto" na którym nic nie ma tylko cyferki ? jedyne pieniądze były w OFE co prawda w papierach wartościowych, ale połowę umorzył płemieł zabierając do ZUSu .. i teraz pokazuje wam niby ile ma...
Czy zauważyliście w jak sprytny sposób zapraszają was do ZUS przez sieć - i pokazują wam "wirtualne konto" na którym nic nie ma tylko cyferki ? jedyne pieniądze były w OFE co prawda w papierach wartościowych, ale połowę umorzył płemieł zabierając do ZUSu .. i teraz pokazuje wam niby ile macie na koncie - Wpadnij DO ZUS... już nie wyjdziesz z tego gó..na :
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane