Reklama
Reklama

Komentarze

36
L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

a w ogóle były inne osoby na które można było głosować ?:D

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Też taki mały jak kaczor, ja bym uważał.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Tak niestety działa dyktatura czy totalitaryzm.

0

Zglos komentarz

F
freew 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hitler tez miał 100-procentowe poparcie...

0

Zglos komentarz

G
gregoriusXXX 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kim chciał przeze mnie podziękować prowadzącym kampanie wyborczą Panu Kałasznikow i Pani Szubienicy.

0

Zglos komentarz

A
Aveta 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A spróbowaliby odmówić...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Filantrop, artysta, mąż stanu, bohater - Aladeen!

0

Zglos komentarz

M
MaryjanPacior 💩 JP 100%
12 lat temu

Co tam żresz? Daj gryza :D

0

Zglos komentarz

R
rokita81 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Słabo, Putin miał 102%

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Głosy na NIE liczą się chyba do statystyk jak u nas osoby nie uczestniczące w Maturze (czyli nie wliczają się)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Zajeb.. przynajmniej nie ma pe**łów i islamistów w swoim kraju ,żydow też ze swieczka szukać.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jak ci się tak bardzo podoba, to się tam przeprowadź. Weź się czasami zastanów zanim coś napiszesz, to dość mało zalet biorąc pod uwagę terror jaki tam panuje.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Mintor Kolego spokojnie,spokojnie .. ;) ale nie chciałbyś ,zeby Twoim ,Moim ,NASZYM Państwem nie rządzili żydzi ??

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Hmmm, a to przypadkiem już się nie stało? Tak, wolę już żydów, niż totalną dyktaturę.

0

Zglos komentarz

K
kazsu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A niech by ktoś się wychylił to cała wioska by poszła z dymem.

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Akurat w tym momencie...putin mu nie podskoczy...

0

Zglos komentarz

S
Sigmundo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No i to się nazywa wzorowa demokracja: 100% frekwencja, 100% poparcia. Nawet osoby przechodzące w dniu wyborów udar, zawał, akcję porodową, zgon i agonię nie zapomniały oddać głosu na Ukochanego Przywódcę!

0

Zglos komentarz

C
czacha666_2004 😏 Szyderca
12 lat temu

Dobry przywódca, to i dobry wynik wyborczy:)

0

Zglos komentarz

S
svc2000 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tylko 100%? Nie ma się czym chwalić, przecież zasługuje na co najmniej 150%

0

Zglos komentarz

S
szymontir 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Skoro pewnie nie można na siebie głosować to na kogo zagłosował Kim Dzong Un, skoro uzyskał 100% poparcie???

0

Zglos komentarz

A
aletuciemno 💩 JP 100%
12 lat temu

Skąd pomysł że nie można głosować na siebie? To nie wybory samorządu klasowego

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A Putin na Krymie tylko 96,77%. Słabo jak na komucha.

0

Zglos komentarz

R
Rutles 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Shaolin Soccer

0

Zglos komentarz

S
Slavoo123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja też bym chciał mieć prywatne państwo. :)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Kosa spotka pewnie najbliższą rodzinę i jeszcze parę pokoleń...

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
12 lat temu

a nieliczni niesforni już pewnie w jakimś przytulnym, ustronnym obozie pracy kopią rowy.

0

Zglos komentarz

O
obiektywny66 💩 JP 100%
12 lat temu

A wy co macie POlaczki? 3.5 miliona na zmywaku, 15% bezrobocie, zero armii zero oświaty zero służby zdrowia itd...itp...

0

Zglos komentarz

C
cienkibolek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ssij, mamy wolny internet, i mogę ci napisać: cioto ssij

0

Zglos komentarz

C
cienkibolek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A mamy możliwość wyboru, i na tyle wolności słowa, żeby powiedzieć ci (celowo z małej litery) SSIJ PAŁĘ swoim panom, jesteśmy Polakami, polaczku...

0

Zglos komentarz

N
Nagasukaaa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"obiektywny" - z tego co czytam ty masz kompletne ZERO mózgu

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a ciebie demencja już dorwała czy z domu nie wychodzisz kacapie

0

Zglos komentarz

K
kulkaoolo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

obiektywny, kto ci pomaga wklepywać te kretyńskie komentarze - bo nie uwierzę, że ktoś o takich poglądach potrafi sam pisać

0

Zglos komentarz

D
dobuzibralska 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ciekaw jaka byla frekfencja

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

masz szanse przeczytać w tekście ale Ci pomogę 100 %

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak za komuny , głosuj bez skreśleń

0

Zglos komentarz

L
lobuzie 🌾 Wieśniak
12 lat temu

@obiektywny66 - Zapewne odezwał się ten co jest Niemcem od 3 lat ;]

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

jest znany lubiany i kochany

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

kim, putin, łukaszenka, oni muszą zdechnąć

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

nikt nie zaglosuje przeciwko, bo rodzine spotka kosa...

0

Zglos komentarz

B
badman123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nikt nie zagłosuje przeciwko, bo na liście jest tylko jedno nazwisko

0

Zglos komentarz

K
kiliy 🏹 Łowca
12 lat temu

Osoby które głosowały na kogoś innego pewnie znajdują się już w czarnych workach na dnie jakiegoś zbiornika.

0

Zglos komentarz

J
12 lat temu

lepszy jest już Kim Dzon Un niż amerykańska okupacja bądz proamerykański faszyzm, w Korei Południowej już amerykanie wprowadzili faszystowskie rządy które zostały obalone w 1988 roku a w Korei Północnej nie dochodzi do ządnych protestów to znaczy że chyba jest lepiej u nich

0

Zglos komentarz

K
kulkaoolo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

trupy nie protestują, a ty sobie poczytaj o horrorze jaki kimowie tam zaprowadzili i nie wypisuj de**lizmów, są granice głupoty

0

Zglos komentarz

T
tyomex 😏 Szyderca
12 lat temu

Znając ich propagandę, dziwię się, że nie zdobył 105-procentowego poparacia.

0

Zglos komentarz

Z
zygmunt1952 🎖️ Snajper
12 lat temu

Przy następnych wyborach jak się rozpędzą to i 120% wyciągną.

0

Zglos komentarz

K
kicia_kicia 😏 Szyderca
12 lat temu

Ciekawe z iloma osobami konkurował o stołek ;)

0

Zglos komentarz

R
Reia 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wierzysz w to? założę się że już nie żyją....

0

Zglos komentarz

K
kicia_kicia 😏 Szyderca
12 lat temu

a wiesz co znaczy słowo sarkazm? :)

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Szok i zaskoczenie, nigdy bym się po komuchach nie "spodziewał"

0

Zglos komentarz

L
lommel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przeciez TAM jest tylko jeden kandydat. I glosuje sie albo na tak, albo na nie, to jakie ma niby miec poparcie ?!

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

HMMM....a u nas nazbierają w chu* jeszcze nieważnych głosów...- bo trzeba pofałszować i zrobić z ludzi de**li że nie umieją kart wypełnić

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

A był jakiś inny kandydat???

0

Zglos komentarz

Reklama