Reklama
Reklama

Komentarze

25
B
bartek250 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to jest bardzo fajna przyczepka, a na pewno niepowtarzalna i gabaryty odpowiednie do masy i mocy ciągnącego ją samochodu. Wiochą jest za to doczepianie do małego samochodu z silnikiem 1.4 przyczepy wielkości domku jednorodzinnego i blokowanie drogi bo w porywach 40 km/h wyciąga a pod górę 20 km/h, t...

to jest bardzo fajna przyczepka, a na pewno niepowtarzalna i gabaryty odpowiednie do masy i mocy ciągnącego ją samochodu. Wiochą jest za to doczepianie do małego samochodu z silnikiem 1.4 przyczepy wielkości domku jednorodzinnego i blokowanie drogi bo w porywach 40 km/h wyciąga a pod górę 20 km/h, to nie ciągnik siodłowy, nie jest stworzony, żeby ciągnąć coś 10 razy większego i cięższego od niego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

z 20 lat temu ojciec taką przyczepkę zrobił z Syreny Bosto, odcięty przód auta, buda tylna tylko, do dziś jest, tylko, że stało na dworze i sporo pordzewiałe.

0

Zglos komentarz

M
mejson88 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Raczej camping.. ?

0

Zglos komentarz

B
blackmery 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ja chyba tez takie cos chce zawsze 2 osoby wiecej pojada na wakacje ;D

0

Zglos komentarz

R
Raffy07 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zajebiste ma zazdroski w okienkach. :D

0

Zglos komentarz

R
robert34 🏹 Łowca
12 lat temu

Koleś z trabanta przeznaczonego na złom zrobił przyczepkę i dlatego wiocha ? to jest kreatywność ,pomysłowośc a nie wiocha

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Kreatywność i pomysłowość ...

0

Zglos komentarz

R
rokimayster 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ukłon za pomysłowość i poczucie humoru, a nie wiocha !

0

Zglos komentarz

K
kriss92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie wierze...

0

Zglos komentarz

U
ulthart 😏 Szyderca
12 lat temu

SJZ i wszystko jasne...

0

Zglos komentarz

D
drdrzazga 🌾 Wieśniak
12 lat temu

BO PEWNIE JESTEŚ SWD I DLATEGO TAK PISZESZ ŻAL DOOPE ŚCISKA BO U WAS NIKT NA TO NIE WPADŁ:)))

0

Zglos komentarz

M
mekyu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I pomyśleć, że kiedyś to był cud malina auto :)

0

Zglos komentarz

B
bmw320i 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W czym tu wiocha? W Niemczech od dawna takie przyczepki robią fakt z nowszych połówek aut...

0

Zglos komentarz

G
greg959 💩 JP 100%
12 lat temu

dla mnie super, chce taką

0

Zglos komentarz

W
wszystkozajete 😏 Szyderca
12 lat temu

Dla teściowej :)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

Ziemie. Przepraszam ze z małej.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

To nie jest wiocha! Wiocha jest zmieniać co dwa lata auto, zaśmiecaj ziemie i uważać ze kolka są lepsze niz nogi, pomimo ze rodzimy sie z nogami, nie z kolbami. Teraz jak rodzina jedzie do miasta to każdy musi jechać swoim autem.

0

Zglos komentarz

C
czerwonykoral 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mi sie podoba. Wyglada ciekawie i pomyslowo.

0

Zglos komentarz

A
arczibaldinio 🌾 Wieśniak
12 lat temu

piał ktoś pomysła :)

0

Zglos komentarz

B
barths 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dla mnie bomba.

0

Zglos komentarz

L
lipton25 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zastanawiam się kto prezentuje większą wiochę mateusz1980 który to dodał jako wiocha czy admin który to wrzucił na główną

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Potrzeba - matką wynalazków.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Pomysłowe, nie wiocha i przyczepka samochodowa za grosze.

0

Zglos komentarz

L
LeSaux 🏹 Łowca
12 lat temu

To jest pomysłowość a nie wiocha

0

Zglos komentarz

M
mazitbg 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Brak wiochy, ekonomiczne i nie zardzewieje, mi się pomysł podoba na maxa.

0

Zglos komentarz

O
olo113 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie wiem co to tu robi, fajne w h.j

0

Zglos komentarz

F
Faja34 🏹 Łowca
12 lat temu

Olo o członku męskim piszemy ch.j, nie h.j.

0

Zglos komentarz

K
kamyyczek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a jak ma krótkiego to pisze huj

0

Zglos komentarz

Reklama