Reklama
Polska to jeden z najlepszych sojuszników USA!

Polska to jeden z najlepszych sojuszników USA!

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Lepiej byśmy wyszli na sojuszu z Rosją. Bo dziś świętowalibyśmy powrót Lwowa do Polski a Rosja Krymu do Rosji. Szkoda ze nie mamy co świętować.

0

Zglos komentarz

C
cezarmilan 🎖️ Snajper
12 lat temu

Z nimi nigdy na sojuszach nikt dobrze nie wyszedł

0

Zglos komentarz

S
stann1.76 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a o wizach zapomniał 45 lat w niemcy holandie dolary kładli teraz sojuszników szukają niech sobie rosja ten krym bierze co nas to jak można walczyć z takim partnerem handlowym jak federacja przecież to samobujstwo no ale przecie

0

Zglos komentarz

S
stann1.76 🌾 Wieśniak
12 lat temu

usa ma rambo a my co trzech muszkieterów atos portos i ten z wibratorem i pistoletem w ręce

0

Zglos komentarz

S
stefan-lump 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Polske dymaja wszyscy a nasi dzielni politycy piszcza z radosci.Kiedys jedyny sluszny kierunek i dzis tez

0

Zglos komentarz

Reklama