Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Niech tylko nie zamieszka u mnie bo wtedy ja się wyprowadzę.

0

Zglos komentarz

T
Timmo66 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zamieszkaj na Kamczatce ty ....

0

Zglos komentarz

C
CZECH_2004 🌾 Wieśniak
12 lat temu

burak

0

Zglos komentarz

J
jacek291173 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chyba zartujesz...Ja cie z przyjemnoscia oddam Bydgoszczy...Torun to niemieckie miasto,zydow nie tolerujemy...Szczegolnie tak zdradzieckich...

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bydgoszczu to z kolei typowo Krzyzackie miasto ... niejednego zydka ukrzyzowano :)

0

Zglos komentarz

K
korki1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Człowiek władzy, skąd ten facet się wziął, nazwy miast są zbyt trudne ?

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

NAJLEPIEJ JAK SIE WYPROWADZI NA WZGORZA GOLAN I ZABIERZE Z SOBA RESZTE KOLESI - WSZYSCY POLACY BEDA ZADOWOLENI !!!.

0

Zglos komentarz

Reklama