Reklama
Reklama

Komentarze

10
R
rako777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Beawo.

0

Zglos komentarz

S
sebols 😏 Szyderca
12 lat temu

Dużo de**li w naszym kraju. To smutne...

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
12 lat temu

Mają rację, wszystko lepsze niż banderowcy.

0

Zglos komentarz

M
markopolo4747 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a czy nie lepiej tylko, jednoczyć naród Polski?

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
12 lat temu

a gdzie tu wiocha,skoro ukraińcom manifestować u nas wolno to czemu nie rosjanom,media już mózg ci wyprały wstawiający

0

Zglos komentarz

Z
zucker64 😏 Szyderca
12 lat temu

Dla niektórych w Polsce Ukrainiec jest nie do odróżnienia od Rosjanina , ale tak jak my nie chcemy by nas mylono z Rosjanami (a takie wyobrażenie o Polakach mają np w USA) , tak Rosjanie nie mają ochoty by mylono ich z ludźmi pokroju Bandery

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Brawo,tez popieram.

0

Zglos komentarz

M
magdaimiki 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie wiocha ale popieram lepszy gorszy rosjanin niż dobry ukrainiec

0

Zglos komentarz

M
magdaimiki 🌾 Wieśniak
12 lat temu

przynajmniej dbają o swoich

0

Zglos komentarz

P
piesogrodnika 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To może do mateczki Rosi idzmy de**le !!!!!!!!!!!!!! (ta rozbiory ,Lenin,Stalin ITD to jak Bandera ?????? )

0

Zglos komentarz

Reklama