Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4cześć juruś - mowe konto? Ja proponuje z układu żydokomunistycznego, który w ręku trzyma cały biznes - od beatki sawickiej, ze sprzedaży dóbr agory sa. Proponuje wszystkim sk.....son esbeckim, którzy kupowali podczas największego przekrętu w Polsce zwanego prywatyzacją odebrać i sądzić śm***i!!! Z a...
cześć juruś - mowe konto? Ja proponuje z układu żydokomunistycznego, który w ręku trzyma cały biznes - od beatki sawickiej, ze sprzedaży dóbr agory sa. Proponuje wszystkim sk.....son esbeckim, którzy kupowali podczas największego przekrętu w Polsce zwanego prywatyzacją odebrać i sądzić śm***i!!! Z afery MSW gdzie wsiąkło 1 500 000 000 PLN, zatrzymać dofinansowanie muzeum historii żydów w Polsce i jeszcze by się kilka miejsc znalazło!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
SAMI ZA DUZE PIENIADZE ZATRUDNIACIE WATYKANCZYKOW W ARMII A POZNIEJ PRETENSJA JAK WYCIEKAJA TAJNE INFORMACJE ???.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane