Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Raczej jemu to by się przydała wieloosobowa cela z przestępcami seksualnymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to jest dla mnie nie pojęte. typ nigdy w życiu nie pracował. nigdy niczego nie dokonał chyba, że po pijaku biegał za kolibrem. jest tak niezastąpionym politykiem. przecież to młot jakich pełno w castoramie na półkach. tak pospolity nierób jak ci z miejskich bram spijający nalewki. wstyd mi za polakó...
to jest dla mnie nie pojęte. typ nigdy w życiu nie pracował. nigdy niczego nie dokonał chyba, że po pijaku biegał za kolibrem. jest tak niezastąpionym politykiem. przecież to młot jakich pełno w castoramie na półkach. tak pospolity nierób jak ci z miejskich bram spijający nalewki. wstyd mi za polaków, którzy słuchają matoła i chodzą na spotkania z takimi dziurawcami czaszkowymi. ale jak to mówią swój ciągnie do swojego. lepiej się wtedy ukryć wśród tylu głupców trudno trafić tego najgłupszego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ...zapomniałem jeszcze o tej pół krwi klaczy co to ją ujeżdża bywalec ulicy sezamkowej. ta też musi mieć preferencje najstarszego zawodu świata skoro jest z takim knotem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomysl co bys ie przydało tuskowi , sawickiej, niesioloskiemu, i innym..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane