Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1A najwięcej jest w Ministerstwie Pracy u Kosiniaka -Kamysza jest 19 szoferów dla jego zastępców.Tam pracy nie brakuje widać że chłopisko umie tworzyć miejsca pracy ,znaleźli w końcu odpowiednią osobę.Ja na jego miejscu zatrudniłbym milion ludzi na wiceministrów i drugi milion na szoferów.No ale jesz...
A najwięcej jest w Ministerstwie Pracy u Kosiniaka -Kamysza jest 19 szoferów dla jego zastępców.Tam pracy nie brakuje widać że chłopisko umie tworzyć miejsca pracy ,znaleźli w końcu odpowiednią osobę.Ja na jego miejscu zatrudniłbym milion ludzi na wiceministrów i drugi milion na szoferów.No ale jeszcze ma szanse nie od razu Rzym zbudowano.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sumie by walczyć z bezrobociem można by stworzyć jeszcze kilka ministerstw :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane