Reklama
Reklama

Komentarze

10
[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Fejk jak choj :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ano próbowałem być dla niego miły i wyrozumiały ale jednak to strasznie wredny i zakompleksiony k..s :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

i wydaje mi się, że coraz częściej pijany do wiochy siada :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Siedzę i myślę o co ci chodzi.. ku..s? Kaktus? bo na prawdę nie wiem :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Zaraz zjawi się świadek że pajak jest zawsze trzeźwy :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

świadkowie są zawsze w cenie ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Na wagę złota :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

czarnego złota ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czarnego to on może w tyłku mieć jak zaśnie gdzieś po pijaku w Kanadzie :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A propos czarnego.. chciałabym sobie kupić czarny stół do jadalni z hartowanego szkła. Myślicie, że będzie praktyczny? Nie porysuje się?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Jak się na niego wysypie węgiel to się porysuje :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

sfabrykowałeś ten artykuł!!! Nie przechytrzysz wioskowych Szerloków!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Koniec mrozów to wioskowy maczo borygo z auta wychłeptał :)

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

Na Tablicy jeszcze nie ma.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Pewnie pajaka przyjaciel jeszcze o tym nie pomyślał :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Na złodzieju czapka gore, znasz to powiedzonko juruś??? :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To żydowskie powiedzenie więc nie znam :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

wstydzisz się swoich korzeni?, no dajże spokój. Nawet z Łodzi jesteś.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Nie wiem jak ci się odgryźć :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

jurek, on z Sosnowca. Już nic gorszego w zyciu go nie może spotkać :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

zaakceptuj siebie takim jakim jesteś, wyjdź na ulice i śpiewaj Aj-waj :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

freedka no tym razem mnie dojechał i muszę mu przyznać racje. Nie jestem przecież pajakiem i nie będę z siebie kr***na robił.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No pajaka w robieniu z siebie buca i kr***na to nikt nie przebije.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ale kilka osób próbuje go naśladować :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Co żal doope ściska kmioty ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Freedzia czy on musi nam ubliżać ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Już to kiedyś cwerdkowi napisałem ale się powtórzę, w języku cywilizowanych ludzi brakuje wystarczająco obraźliwych słów by określić waszą podłość i szambo w jakim sie taplacie, więc brnijcie dalej aż g@wno wypłynie wam uszami. Z dedykacją dla siurka, cwerdka i free, największych oszustow i zakłama...

Już to kiedyś cwerdkowi napisałem ale się powtórzę, w języku cywilizowanych ludzi brakuje wystarczająco obraźliwych słów by określić waszą podłość i szambo w jakim sie taplacie, więc brnijcie dalej aż g@wno wypłynie wam uszami. Z dedykacją dla siurka, cwerdka i free, największych oszustow i zakłamanych hien tego portalu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jurku, ktoś tak prymitywny jak pp nie jest w stanie mi ubliżyć.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Próbowałem być wobec niego grzeczny ale widzę że to zwykły podstarzały gó*****z który nie potrafi zachowywać się jak człowiek. W życiu mu nic nie wyszło to tu próbuje się tu dowartościować.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Teraz, jak umiesciles tu artykul z F**ktu, to wszyscy juz moga byc pewni Twojej rzetelnosci!!! Co za chlystek bez honoru Cie tak oskarzal? Teraz niech paczy na to co F**kt napisal i placze!!!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

deduś a może dam ci linka do tej aukcji i ty byś na frondzie to zamieścił? Chodzą pogłoski że masz świetne relacje z Terlikowskim :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

W F**kcie o tym pisali?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To akurat w Playboyu czytałem :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To co z tym stołem?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Na wiochapeel najbardziej ceni się f**ktyczne problemy, zagrożenia, informacje, odkąd tu jestem żyję w lęku że lada chwila w każdej wsi będzie meczet stał, boje się też, że gender pożre mi dzieci a Grodzka uwiedzie dziadka, niedawno zaczęłam się zastanawiać czemu Tusk nie POmoże wszystkim POtrzebują...

Na wiochapeel najbardziej ceni się f**ktyczne problemy, zagrożenia, informacje, odkąd tu jestem żyję w lęku że lada chwila w każdej wsi będzie meczet stał, boje się też, że gender pożre mi dzieci a Grodzka uwiedzie dziadka, niedawno zaczęłam się zastanawiać czemu Tusk nie POmoże wszystkim POtrzebującym skoro wszelkie zło w tym kraju on POczynił, przez to że rudy i wiadomo, fałszywy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

dede też jest rudy :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

No, freedom! Raczej Ty! :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ja jestem farbowana :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Rude to rude, i już wiele absurdów o Tusku to udowodniło, będę na Was uważała od tej pory :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dagmik, w takim razie przefarbuję się :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Tylko nie na blond, odkąd to zrobiłam to jakby IQ mi siadło, też niejeden absurd to potwierdza, więc uważaj...

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Dagmik, nie jest źle. Ja ciągle jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy i umiejętności wypowiadania się :)

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A moze powinnyscie komentowac merytorycznie, a nie o kolorach wlosow rozprawiac :)))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dede, dla Ciebie też jest nadzieja - pisałeś że jeszcze młody jesteś, spróbuj obowiązkowej służby wojskowej, młodzież wyleczy ze wszystkiego, z rudości pewnie też :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Davidku, ciesz się że tak mądrze piszę o włosach :) Malgo, dzięki, staram się... jak mam odrost to od razu widzę poprawę ;)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Kurna! Co za pomowienia! Nie jestem rudy, ani tym bardziej nie farbuje sie na rudo!:P Mam sliczne, ciemnobrazowe wloski!!!

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

To prawda, dagmiku, ale jurek moze sie obrazic, ze tu malo "ad meritum" ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

dagmik, jestem za blada na blond :) poza tym nie muszę podkreślać swojej wrodzonej głupoty i małostkowości kolorem włosów ;) dede jesteś ryży i basta! :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Free nigdy bym Cię nie posądzał, że tak szczerze i prawdziwie o sobie napiszesz. :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Free, też mu nie wierzę, zresztą rudy to nie kolor, to charakter ;) Davidku, póki nie komentuję wstawiającego to myślę, że Jurek nie każe mi przejść do meritum :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede jest rudy i basta!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

i to że dede jest rudy jest meritum na wiosce :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

foyti, Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Co widać na Twoim przykładzie :P

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Krążą też plotki że wygląda jak Arab.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

Dagmik a ja uwazam z kolei,ze zbytnie bagatelizowanie pewnych nieprawidlowosci,nie duszenie glupot w zarodku,czesto prowadzi do wiekszych problemow spolecznych.Lepiej mowic o tym we wlasciwym czasie..Nabijac sie z czegos poki -jeszcze nie zostanie to zduszone tzw."poprawnoscia polityczna&quo...

Dagmik a ja uwazam z kolei,ze zbytnie bagatelizowanie pewnych nieprawidlowosci,nie duszenie glupot w zarodku,czesto prowadzi do wiekszych problemow spolecznych.Lepiej mowic o tym we wlasciwym czasie..Nabijac sie z czegos poki -jeszcze nie zostanie to zduszone tzw."poprawnoscia polityczna".A co do Meczetow podpisuje sie rekami i nogami -moja dzielnica 8 lat temu byla biala-teraz mieszkam wsrod zakutanych glow..to nastepuje wrecz w postepie geometrycznym.Kto nie siedzi w oku cyklonu ,ten nie zdjae sobie sprawy z ogromu zagrozenia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Kliszo, nie chodzi mi o zamykanie nikomu ust i zmuszanie do poprawności politycznej, podałam konkretne przykłady absurdów doprowadzonych do granicy absurdu :) Choćby fala meczetów wpuszczana dla jaj zdaje się przez Rekina, całkowicie wymyślona genderowa obsesja (do tej pory nikt nie wie co to gender...

Kliszo, nie chodzi mi o zamykanie nikomu ust i zmuszanie do poprawności politycznej, podałam konkretne przykłady absurdów doprowadzonych do granicy absurdu :) Choćby fala meczetów wpuszczana dla jaj zdaje się przez Rekina, całkowicie wymyślona genderowa obsesja (do tej pory nikt nie wie co to gender) czy milion absurdów o Grodzkiej (aż tak interesująca nie jest), nie mówiąc że przejadłam się de**lnymi wstawkami na Tuska. Chyba przeceniasz wiochę, jeśli myślisz że absurdy tutaj wpłyną na kształt polityki naszego kraju, mimo wszystko warto dyskutować.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Tusk rudy złodziej to moja ulubiona kategoria :) Ale tak na poważnie to najbardziej mnie wkurzają wstawki antyklerykalne jurka1102.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Sam masz rudą brodę w avku :) Antyklerykalne wstawki nigdy mi się nie znudzą dlatego słowa o nich nie wspomniałam ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dopóki katolicy na każdym kroku będą bronić księży pe****lii czy innych zwyrodnialców to takie wstawki nie znikną. Może wreszcie zrozumieją że bagatelizując tą patologie srają do własnego gniazda.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dopóki strony internetowe, skądinąd FAJNE Z ZAŁOŻENIA BĘDĄ PROMOWAĆ TAKICH KMIOTÓW JAK TY siur, dopóty internet nie będzie wolny od gó**a jakie wstawiasz. Wiocha peel to fajny portal tworzony przez tysiące ludzi, ty go gnoisz. wybór należy do adminów/włascicieli wiochy. Na me gusta dzięki tobie idzi...

Dopóki strony internetowe, skądinąd FAJNE Z ZAŁOŻENIA BĘDĄ PROMOWAĆ TAKICH KMIOTÓW JAK TY siur, dopóty internet nie będzie wolny od gó**a jakie wstawiasz. Wiocha peel to fajny portal tworzony przez tysiące ludzi, ty go gnoisz. wybór należy do adminów/włascicieli wiochy. Na me gusta dzięki tobie idzie na dno, to tylko nie me gusta, sami zadecydują czy g*t z tobą czy nie g*t...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I to pisze ktoś kto do niedawna pompował sobie punktacje...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Człowieczku, sam masz kilkadziesiąt kont i nie dosyc że nabijasz sobie z nich punkty do g@wien które wstawiasz to jeszcze rozmawiasz z nich sam ze sobą, żal mi ciebie chory człowieczku.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Pajak zajrzal w tyle anusow, ze wie wszystko :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Pajak zgłaszaj to do admina i niech mnie za to banują... Jak narazie to jesteś tu jedynym userem który dostał bana za podbijanie sobie wstawek. Teraz po raz kolejny swoimi urojonymi domysłami zrobiłeś z siebie kr***na więc temat zmieniasz.

0

Zglos komentarz

N
nasciturus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Lewak wystrugał i wrzucił na allegro, a teraz udaje, że to ktoś inny i próbuje ośmieszyć katolków na różnych portalach. Zobaczcie nawet zwrócenie uwagi na ilość krzyżyków świadczy o manipulacji. Jak ktoś wierzy w te krzyżyki, że to nie lewak dla beki zrobił to nieźle musi mieć nawalone w głowie. Czy...

Lewak wystrugał i wrzucił na allegro, a teraz udaje, że to ktoś inny i próbuje ośmieszyć katolków na różnych portalach. Zobaczcie nawet zwrócenie uwagi na ilość krzyżyków świadczy o manipulacji. Jak ktoś wierzy w te krzyżyki, że to nie lewak dla beki zrobił to nieźle musi mieć nawalone w głowie. Czysta i zwykła manipulacja.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To wstawił na alledrogo przyjaciel wioskowego usera pajakpajak. do niego miej pretensje. Katolików nie ma powodu ośmieszać. Sami robią to doskonale na każdym kroku.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dlaczego kłamiesz Jurku? Pająk nie napisał że wstawił to jego przyjaciel, tylko że jego przyjaciel pracuje w firmie która rzekomo wystawiła ten krzyż na licytację i że ta firma zajmuje się czymś zupełnie innym więc nie wierzy w to. Dlaczego przekręcasz? A potem udajesz że brzydzisz się plotkami Jurk...

Dlaczego kłamiesz Jurku? Pająk nie napisał że wstawił to jego przyjaciel, tylko że jego przyjaciel pracuje w firmie która rzekomo wystawiła ten krzyż na licytację i że ta firma zajmuje się czymś zupełnie innym więc nie wierzy w to. Dlaczego przekręcasz? A potem udajesz że brzydzisz się plotkami Jurku?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To ty też uważasz że ta firma tego nie wystawiła tylko ja wam wmawiam?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ja tam wierzę na słowo pająkowi :) i wole nie widzieć na własne oczy że jest inaczej niż Misiek mówi :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ja myślę że pajak to zwyczajnie jest sobą... A nie tak jak myśleliśmy że głupiego udaje :)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Jurku nie zrozumiałes naszego wielkiego wioskowego intelektualistę, to wstawił jego sąsiad z którym altruistycznie dzieli router

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To ten sam sąsiad co mu węgiel kupował?

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

To ten co go złośliwie plusował żeby mu obciach na wiosce zrobiuć, pippcius mu weglem, a niewdzięcznik plusami

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dobra nie śmiejmy się bo przecież są na to świadkowie :)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Luśka jakby Ci to łagodnie powiedzieć, dałas plamę ? Albo masz poczucie humoru jak dafapek ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Żałosne Jurek. Kiedyś byłeś jednym z niewielu co trzymali poziom. A teraz się staczasz z każdym dniem. Mam nadzieję że się ogarniesz zanim staniesz się taki jak ja czy Ferdal. Miłej zabawy..

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Lucynko to ja się staczam? To ty robisz z siebie pośmiewisko stając po stronie pajaca który ma nie równo pod sufitem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ja nikogo nie bronię NIKOGO. Zwróciłam Ci uwagę tylko o to że wymyśliłeś coś i przekręciłeś czyjaś wypowiedź, a mówiłeś że brzydzisz się plotkami. Więc czemu sam je tworzysz? Czemu piszesz że ktoś coś powiedział, mimo że nigdy tego nie powiedział? Z resztą gó**o mnie to, tylko nie mów potem że się t...

Ja nikogo nie bronię NIKOGO. Zwróciłam Ci uwagę tylko o to że wymyśliłeś coś i przekręciłeś czyjaś wypowiedź, a mówiłeś że brzydzisz się plotkami. Więc czemu sam je tworzysz? Czemu piszesz że ktoś coś powiedział, mimo że nigdy tego nie powiedział? Z resztą gó**o mnie to, tylko nie mów potem że się tym brzydzisz, bo jak widać jest inaczej. Dobranoc.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Lucynko taką obrona to ty tylko pajacowi szkodzisz. Dobrze wiesz że oskarżył mnie bezpodstawnie i tego jakoś nie komentujesz. Twój obiektywizm jest delikatnie mówiąc żenujący.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Teraz mnie będziesz przekręcał? Czego w zdaniu "nikogo nie bronię" nie rozumiesz? On się mnie nigdy o nic nie przyczepił więc i ja jego czepiać się nie będę. Ty zarzucałeś mi plotkarstwo a sam je teraz tworzysz więc i ja Ci to zarzucam. Koniec rozmowy. Wyraziłam swoje zdanie i w du**e mam...

Teraz mnie będziesz przekręcał? Czego w zdaniu "nikogo nie bronię" nie rozumiesz? On się mnie nigdy o nic nie przyczepił więc i ja jego czepiać się nie będę. Ty zarzucałeś mi plotkarstwo a sam je teraz tworzysz więc i ja Ci to zarzucam. Koniec rozmowy. Wyraziłam swoje zdanie i w du**e mam jak to sobie odbierasz. Pa

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ręce opadają... Dobranoc Lucynko.

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

śmiało można sobie robić jaja bo 1 kwietnia pryma aprylis

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No zamach smoleński to dość specyficzny temat do jaj...

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
12 lat temu

To nie tak-"Fakt" sledzac powazne ,liczace sie media i portale typu Wiocha.pl oparl sie na podstepnie spreparowanym absurdzie Jurka i -oto podziwiamy efekt ;-P

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ty no ale przyznaj że niezły ze mnie preparator :) Dobrze że czuwa tu słynący ze swej uczciwości pajakpajak ze swoim świadkiem :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Niezły z Ciebie preparator, naganiacz Ci nieźle wyszedł ;D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dobrze że są tu tacy strażnicy jak pajac którzy w moment wykryją sabotaż :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No i co udowodniłeś tym screenem z faktu ? To że mózg masz zlasowany do końca ? Zadałeś sobie trochę trudu żeby sprawdzic czym zajmuje sie ta firma i jaki to potentat w skali światowej w tym co produkuje i że nie zajmuje sie żadnymi tego typy aukcjami ?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Z potentatem na skale światową to trochę dokazałeś ale nie jest to dupne konto założone w celu nabicia kogoś w butelkę. I przez to jest to właśnie wiocha... Dlaczego tak poważny użytkownik alledrogo chciał naciągać ludzi w tak żałosny sposób? Nie wydaje ci się to dziwne? Czy nadal zaprzeczasz że wys...

Z potentatem na skale światową to trochę dokazałeś ale nie jest to dupne konto założone w celu nabicia kogoś w butelkę. I przez to jest to właśnie wiocha... Dlaczego tak poważny użytkownik alledrogo chciał naciągać ludzi w tak żałosny sposób? Nie wydaje ci się to dziwne? Czy nadal zaprzeczasz że wystawili taką aukcje? Linka dostałeś.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W tak samo żałosny jak ty gimbazę naciągasz na lajki? Uwierz że będzie dochodzenie w tej sprawie, jesli nie masz z tym nic wspólnego to śpij spokojnie ale jeśli masz to masz nasrane powyżej uszu.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

pajak no jakie dochodzenie... Przecież ta firma wystawiła tą aukcje i tego się nie przeskoczy. Wysłałem ci linka w którym masz jak na dłoni że to była akcja tej firmy. Co uważasz że ja by zrobić z tego wiochę im się na konto włamałem i aukcje wstawiłem? Bądź no poważny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jesli jest wszystko g*t... to na uj sie podiecasz ? spij sokojnie, wyluzuj ,,, ;/

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czyli nie przyznasz się że mnie fałszywie oskarżałeś o matactwo?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

pajak, dostałeś link który jest dowodem na to, że taka aukcja była wystawiona. Nie rozumiem po co brniesz w swoje chore teorie.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

On nie chce skapitulować przy swoim świadku :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Bo go pancerne brzozy chca napasc i zabic :))

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Fabrykujesz i masz 30 dychy od wstawki.Wszyscy o tym wiedzą:)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ty masz 3 dychy od wstawki :) ja mam dwie :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Biedaki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

dede za każdy post w obronie KK dostaje 1000zl ;) przelew prosto z Watykanu ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dedek wynagrodzenie otrzymuje w zdrowaśkach :)

0

Zglos komentarz

Reklama