Reklama
Reklama

Komentarze

31
R
revolutiochild9 💩 JP 100%
14 lat temu

Ktoś jeszcze zauważył, że to jęzor Rolling Stonesowy

0

Zglos komentarz

E
Egghead 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W Łodzi była akcja irracjonalnych vlepek, to jedna z nich.

0

Zglos komentarz

K
kaiser 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesli juz place za przejazd, to nawet polizac nie moge?!!!

0

Zglos komentarz

B
blackkobra2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmmm...photoshop...?lol

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

nie,autentyk mój drogi...ten kto z Łodzi to może potwierdzić:)w 11 jest...

0

Zglos komentarz

M
Magma 🏹 Łowca
14 lat temu

No i nawet tego zabraniają hahaha

0

Zglos komentarz

B
buubuu1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I co to za wiocha ??? Nie wszyscy o tym wiedzą :/ Niestety ci którzy nie wiedzą nie potrafią czasami czytać :/ Ale jest obrazek :) Brawo dla pomysłodawcy!!! Kolejny co zamieszcza wszystko co się da :(

0

Zglos komentarz

P
piczard 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To w mojej Łodzi jest:)

0

Zglos komentarz

K
Kraksa 😏 Szyderca
14 lat temu

Fajny nos :D

0

Zglos komentarz

B
But_Why 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten nos jest powalający. ;F

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

wiem :)

0

Zglos komentarz

A
Agnieszka6112 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Łódź? Górniak ? ;)

0

Zglos komentarz

D
Danyeru 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Raczej gdzieś w ciągu Piłsudskiego-Mickiewicza. Zwróć uwagę na torowisko ik "autostradę". ;-)

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

rozwieje wątpliwości,to jest 1 przystanek przed rondem lotników lwowskich,stałem wtedy na skrzyżowaniu z wólczańska

0

Zglos komentarz

I
InvisibleShb 💩 JP 100%
14 lat temu

Właśnie miałem nadzieję że nikt nie odpowie i ja sie pochwalę iż wiem gdzie to jest xD a jechałeś trawmajem linii 11 :D wiem o tym bo prawie codzien jezdze tym tramwajem ;D i ta trasa

0

Zglos komentarz

B
benia1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

faktycznie, siedząc w tramwaju (koło szyby z vlepką)trzeba niezwykłej zwinności, szybkości etc, by zrobić temu zdjęcie...

0

Zglos komentarz

W
Widlak006 💩 JP 100%
14 lat temu

Widac ze Polska. Tramwaj jechal tak niesamowicie szybko ze zdazyles wyciagnac aparat i zrobic zdjecie!

0

Zglos komentarz

S
siemafokus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

język z rolling stones ;d

0

Zglos komentarz

A
affta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ach, link sie nie dodal. Chodzi o akcje "zawiera zawartosc". Mozna sobie to bez problemy sprawdzic w Google.

0

Zglos komentarz

G
goodgirlgonebad 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dałam + , bo lubię The Rolling stones.A tak w ogóle , to kto normalny liże szyby?!Pierwszy raz o tym słyszę...

0

Zglos komentarz

B
benia1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie ja wrzucam na wiochę (miejsce gdzie umieszczane są zdjęcia z fb, nk etc w celach prześmiewczych) zdjęcie vlepki z tramwaju linii 11

0

Zglos komentarz

J
jogobella1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajny nos;)

0

Zglos komentarz

P
pompa_hahaha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajny nos xd

0

Zglos komentarz

C
cocaine.girl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba nie lubią Rolling Stonesów

0

Zglos komentarz

G
Ganjax 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Łódź!!

0

Zglos komentarz

G
Glexab 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To na blachary pewnie

0

Zglos komentarz

W
WrednaKrolowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No i co z tego??? Wsadź to na demoty nie na wioche-podobno tutaj śmiejemy się z nk, fb i fotki...a coraz częściej robi się coś w stylu Demotów;/

0

Zglos komentarz

M
marynazmlyna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaahah dobre

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Ech, zawsze to było jakieś zajęcie...

0

Zglos komentarz

B
benia1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja jebę, ludzie wrzucają na miasto vlepki, a banda półmózgów odbiera to na poważnie i ma ciężką rozkminkę

0

Zglos komentarz

B
blachej 💩 JP 100%
14 lat temu

nie obrażaj siebie i swojej rodziny. ;/ trochę kultury ;p

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

kolego,to jest happening mista Łódź...

0

Zglos komentarz

B
benia1234 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jamaica8866, poważnie? ejjjjjjjjjj, niemożliweeeeeeeeeee........bo vlepki nie są częścią hepeningów, fak..dzięki za "oświecenie"; blachej, może zmień forum na "oligofernosprzyjający" gdyż chyba nie rozumiesz czytanych wypowiedzi

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

to ty chyba mnie nie zrozumiałeś... o.O

0

Zglos komentarz

B
blachej 💩 JP 100%
14 lat temu

dokładnie ;p

0

Zglos komentarz

B
blachej 💩 JP 100%
14 lat temu

niee.. byli zajęci autostradą ;p

0

Zglos komentarz

K
kikag99 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie mogli tego powiedzieć wcześniej?

0

Zglos komentarz

B
blachej 💩 JP 100%
14 lat temu

nieee. to u mnie. ale no co ? chciałem umyć tylko szybe ;p

0

Zglos komentarz

L
Luishio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Katowice?

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

Łódź

0

Zglos komentarz

R
realistka33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przyznam, że spotkałam się z lizaniem ścian haha, ale z lizaniem szyb??? ciekawe :P

0

Zglos komentarz

J
jamaica8866 🏹 Łowca
14 lat temu

fajny bo mój xD

0

Zglos komentarz

Reklama