Reklama
Skarpetki i sandały były, ale japonki i skarpetki...

Skarpetki i sandały były, ale japonki i skarpetki...

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
27

Zglos post

Reklama

Komentarze

27
A
AleJajaPL 😏 Szyderca
14 lat temu

ja tak po domu chodzę, nie wiem co w tym złego..

0

Zglos komentarz

S
sandal12345 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z adasia to szkoda mu bylo wyrzucic

0

Zglos komentarz

M
Miechu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

twój stary i co kolwiek to też wiocha ludzie dajcie sobie siana !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

B
bazikoo 💩 JP 100%
14 lat temu

no i jaka w tym wiocha.? mogłeś zrobić zdjęcie twarzy tego kolesia/koleżanki. Znając życie ubrałeś się tak sam, później zrobiłeś zdjęcie i tu wrzuciłeś. Jak każdy z tego typu zdjęciami. Ode mnie masz słabe.

0

Zglos komentarz

C
choxi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale bynajmniej skarpetki oryginal - adidas :P

0

Zglos komentarz

M
maagma88 💩 JP 100%
14 lat temu

Nawet na klopie Cię złapią... Ludzie strzeżmy się !

0

Zglos komentarz

K
kuneggundziaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaha :D no przecież trzeba trzymać takie firmowe skarpetki :D

0

Zglos komentarz

A
ardianek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ch*j z tego ze dziurawe.. ale z Adidasa !

0

Zglos komentarz

C
Cezarion 🏹 Łowca
14 lat temu

POMYSLCIE... Kto by robil sobie takie zdjecie... To dla jaj bylo, a buractwo sie cieszzy...

0

Zglos komentarz

C
cyfix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skarpety na dotarcie :D

0

Zglos komentarz

R
Radosna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dajcie jego adres,wyślę mu kilka par skarpet. Zrobię przy okazji otworki,żeby śmiało mógł nosić japonki. Jak nie chce innych skarpet,to niech podeśle te ze zdjęcie,to mu je zaceruję:P :D

0

Zglos komentarz

P
Pulsarka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lans z dziurawą skarpetą .. ale adidasa.. masakra

0

Zglos komentarz

M
mana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przerwały się chyba od wciągania japonek:P

0

Zglos komentarz

C
crazymarcell 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mam takie same japonki :D

0

Zglos komentarz

A
animowanapani7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może niech zaszyje te skarpetki, bo szkoda wyrzucać one są z adidasa, no a wgl. to one cholernie pasują do tych japonek :) xd . Wiochaaa !

0

Zglos komentarz

Z
ZetkaX 😏 Szyderca
14 lat temu

sportowe skarpy..za wywietrznikiem ..hehehe

0

Zglos komentarz

T
thor222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te skarpety to podrobki z Ukrainy:D:D:D:D:D:D

0

Zglos komentarz

G
Grossiuu 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie dość, że skarpetki adidas to japonki quiksilver :D

0

Zglos komentarz

A
andre111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie wyciągnął je spod szafy na dotarcie

0

Zglos komentarz

P
pajo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skarpety na dotarcie:D:D Gdy cię spotka miłość życia nie spieprz sprawy już na starcie i się pozbądź z garderoby swoich skarpet na dotarcie.

0

Zglos komentarz

M
maras90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co tam, skarpetki adidasa to na japonki nikt już nie patrzy :D

0

Zglos komentarz

E
enocoty 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W mojej szkole jest taka sprzątaczka co nosi skarpetki ( jeszcze takie pięciopalcówki) na japonki xD

0

Zglos komentarz

S
student108c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niezła moda:P Hahaha

0

Zglos komentarz

H
HUUUGOO 💩 JP 100%
14 lat temu

Skarpetki na dotarciu ;P

0

Zglos komentarz

M
miszela 🏹 Łowca
14 lat temu

polska ikona mody

0

Zglos komentarz

S
sadlo 💩 JP 100%
14 lat temu

jest adidas, więc trzeba nosić!

0

Zglos komentarz

D
dirtyface 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże, widzisz a nie grzmisz :P

0

Zglos komentarz

Reklama