Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3U nas Pawlak taką cenę wynegocjował ;) ale POlska w budowie ;D i takie tam ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba w rozbiórce :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Troszke nie aktualne te stawki. w 2012 Polska złozyła przeciw Gazpromowi pozew w Trybunale Arbitrażowym w Sztokholmie. Rosjanie obnizyli ceny a my pozew wycofaliśmy. Obecnie płacimy prawdopodobnie ok 460 $. Mapa nie uwzglednia krajów bałtyckich które płacą więcej od nas. Rosjanie podchodza do sprawy...
Troszke nie aktualne te stawki. w 2012 Polska złozyła przeciw Gazpromowi pozew w Trybunale Arbitrażowym w Sztokholmie. Rosjanie obnizyli ceny a my pozew wycofaliśmy. Obecnie płacimy prawdopodobnie ok 460 $. Mapa nie uwzglednia krajów bałtyckich które płacą więcej od nas. Rosjanie podchodza do sprawy pragmatycznie. Tym kto moze kupowac gaz z innego zródła (np GB która ma swoje duże złoża) sprzedaja taniej, tym co musza kupować u nich sprzedają drożej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety mapka jest aktualna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane