Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5jestem zdecydowanie za!!! nie glosujmy na te swinie ktore sa juz od bardzo dawna przy korycie!!! to tylko od nas bedzie zalezalo co bedzie z polska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poza ruchem narodowym masz jeszcze kilka innych smiesznych kanapowych partyjek. Masz dwie "samoobrony". (zwykła i odrodzenie), Korwina, pogan ze Związku Słowiańskiego, Obronców Wędlin Tradycyjnych (poważnie - zarejestrowali sie), oburzonych, zielonych, napraimyto.org, "gospodarke dob...
Poza ruchem narodowym masz jeszcze kilka innych smiesznych kanapowych partyjek. Masz dwie "samoobrony". (zwykła i odrodzenie), Korwina, pogan ze Związku Słowiańskiego, Obronców Wędlin Tradycyjnych (poważnie - zarejestrowali sie), oburzonych, zielonych, napraimyto.org, "gospodarke dobra wspólnego" i bande odpadków po PIS i PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wymienione przezemnie komitety wyborcze wystawiły listy w majowych wyborach do PE. ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kogo "zapraszamy", ze sie tak z ciekawosci zapytam?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
co z tego nazwy partii inne inne loga inne teorie poglądy itd a RYJE PRZY KORYCIE TE SAME
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane