Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Proponuję dowalić większy podatek na papier. Na nim także można zapisać słowa np. piosenki czy nuty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli skoro płacimy podatek od kopiowania to mozemy legalnie kopiować wszystko , tak by sie wydawało logiczne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ministerstwo chce wprowadzić opłatę opłatę reprograficzną (inaczej opłatę CL) tylko lobbyści pasożytniczych instytucji takich jak ZAiKS, ZPAV i SAWP chcą wymusić jej wprowadzenie poprzez wywieranie nacisku na różne ministerstwa. Niektóre "organizacje twórców" zbierają miliony złotych z...
Nie ministerstwo chce wprowadzić opłatę opłatę reprograficzną (inaczej opłatę CL) tylko lobbyści pasożytniczych instytucji takich jak ZAiKS, ZPAV i SAWP chcą wymusić jej wprowadzenie poprzez wywieranie nacisku na różne ministerstwa. Niektóre "organizacje twórców" zbierają miliony złotych z tytułu "podatku od piractwa", a twórcom przekazują tylko tysiące.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane