Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojej:/ Ale jak czarna zaraza skupuje za 1% wartości budynki i tereny i zaraz je odsprzedaje jakimś szemranym biznesmenom to jakoś Mo*dy nikt nie wydziera... Podziękujcie patałachom za komisję majątkową to dzięki niej wszyscy od żydków po czarnych w koloratce rozkradają w świetle prawa Nasz kraj! Ale...
Ojej:/ Ale jak czarna zaraza skupuje za 1% wartości budynki i tereny i zaraz je odsprzedaje jakimś szemranym biznesmenom to jakoś Mo*dy nikt nie wydziera... Podziękujcie patałachom za komisję majątkową to dzięki niej wszyscy od żydków po czarnych w koloratce rozkradają w świetle prawa Nasz kraj! Ale tak to jest, bo Polska zamiast być świecka jak mowa w konstytucji to jest liza*dupcem Watykanu i im podobnym..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane