Reklama
Reklama

Komentarze

23
R
ramzesx 😏 Szyderca
12 lat temu

Powinna odrodzić się Święta Inkwizycja, na czele może z ks. Isakowiczem, albo jakimś innym radykałem, zbudowana z ludzi, którzy by chcieli i podjęli się wyplenienia z kościoła zboczeńców. Taki ktoś nie powinien być księdzem. Sam się powinien leczyć a nie pełnić funkcję duchowego przewodnika ludzi.

Powinna odrodzić się Święta Inkwizycja, na czele może z ks. Isakowiczem, albo jakimś innym radykałem, zbudowana z ludzi, którzy by chcieli i podjęli się wyplenienia z kościoła zboczeńców. Taki ktoś nie powinien być księdzem. Sam się powinien leczyć a nie pełnić funkcję duchowego przewodnika ludzi.

0

Zglos komentarz

T
tellmetellme 💩 JP 100%
12 lat temu

Toż to absurd... jak ja nienawidzę klech.

0

Zglos komentarz

M
manamanam 🏹 Łowca
12 lat temu

A co z ustawą o bestiach? Działa tylko w przypadku tych świeckich?

0

Zglos komentarz

J
JuNy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

"Nie sąd cie skarze pe****lu"

0

Zglos komentarz

H
Hermi13 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A dziecko skazane na długotrwałą terapię (która może nie przynieść pozytywnych efektów) i uraz do końca życia.

0

Zglos komentarz

Z
Zeusek 😏 Szyderca
12 lat temu

Teraz tylko przeniesienie do innej parafii i nie ma problemu

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

JAKIM TRZEBA BYC ID***A ZEBY WYSYLAC WLASNE DZIECKO JAKO SLUGE CZYLI MINISTRANTA DO PE****LA W KIECY ???

0

Zglos komentarz

C
czyzad 🌾 Wieśniak
12 lat temu

powinni go bzyknąć żeby zobaczył jak to jest

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

W nagrode?

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Ale, to wiocha dla wymiaru sprawiedliwości, a nie dla niego, jego wyczyn jeśli dowody na to wskazują, to nie żadna wiocha, tylko regularne przestępstwo, za które powinien ponieść należytą kare. No, ale skoro wypuszcza się, zamiast wieszać takiego zwyrodnialca jak Trynkiewicz to o czym ta mowa.

Ale, to wiocha dla wymiaru sprawiedliwości, a nie dla niego, jego wyczyn jeśli dowody na to wskazują, to nie żadna wiocha, tylko regularne przestępstwo, za które powinien ponieść należytą kare. No, ale skoro wypuszcza się, zamiast wieszać takiego zwyrodnialca jak Trynkiewicz to o czym ta mowa.

0

Zglos komentarz

S
sebololo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciemny tłum modlił się a kler wyciągał ręce i wciąż było mało i ciągle chciał więcej.... To chyba tak jakoś leciało nie;)?

0

Zglos komentarz

K
kroti2 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pi*******y pe**ł,prawo w Polsce jest bardzo chore

0

Zglos komentarz

S
sebololo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo trzeba być id**tą aby własnego syna wysłać na ministranta. No chyba że to inwestycja która ma się zwrócić kiedy chłopak zostanie już księdzem i cała rodzina odbije się finansowo. Polscy księża bogacą się w sposób bardziej niemoralny niż w naszym kraju robią to bułgarscy alfonsi.

Bo trzeba być id**tą aby własnego syna wysłać na ministranta. No chyba że to inwestycja która ma się zwrócić kiedy chłopak zostanie już księdzem i cała rodzina odbije się finansowo. Polscy księża bogacą się w sposób bardziej niemoralny niż w naszym kraju robią to bułgarscy alfonsi.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Zostanie przeniesiony do nowej parafi, tam bedzie glosil "slowo boze". Pilnujcie rodzice ministrantow.

0

Zglos komentarz

D
Dave2024 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

On swym penisem będzie wypędzał z ministrantów Szatana!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

to dowód na nieistnienie boga.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

a zeby go zajebali w pierdlu

0

Zglos komentarz

G
grzegorz-pl21 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A teraz spowiada ludzi i mastrubuje się w konfesjonale.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Jeb**ny pe****l powinien zawisnąć na stryczku !

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

oooo czyżbyśmy mieli tu na stronie pe****la ,ktory sypie minusem za takie wypowiedzi ??

0

Zglos komentarz

T
thakanori11 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wina ministranta, pewnie tego chciał

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Czy jestes biskupem ze tak piszesz?

0

Zglos komentarz

T
thakanori11 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Twoja matka gosposia mi mówiła

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
12 lat temu

inkwizycja górą !

0

Zglos komentarz

D
Dave2024 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Niech pójdzie do pe**lskiego klubu i spuści sobie z krzyża, ewentualnie niech zadzwoni po tanią peda*ską dziewkę :). Uprawianie lub myślenie o uprawianiu seksu z dzieciakami jest kary godne. Powinien dostać minimum z 15 lat + kastracja.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

No w "imie boga". Ty pewnie spowiadasz sie takiemu czlowiekowi i on odpuszcza Twoje grzechy. GRATULUJE

0

Zglos komentarz

D
Dave2024 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ahahhaahhahahhahahahha dobry żart :).

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Mysle ze to nigdy nie dostanie sie na glowna strone Wiochy, katole tak chca zyc i akceptuja tego rodzaju przestepstwa, "w imie wiary i boga". Sa calkowicie pozbawieni rozsadku i wierno - poddanczy kosciolowi. Pytanie: czy to wina wiary czy wiernych?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ale u mnie na Klubie Smoleńskim już z ta wstawką jesteś :)

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

Od kiedy pe****lia jest zgodna z wiara? czy jesli policjant gwalci tzn ze jest to zgodne z kodeksem? pie**olisz jak polamana bez zadnych argumentow.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@NoZastanowSie - sam. Celibat w KK prowadzi do dewiacji psychicznych. Ten przyklad nie jest ani pierwszym ani ostatnim. Jezeli instytucja KK toleruje takie zachowanie jej przedstawicieli, podobnie jak "wierni", znaczy ze jest akceptowany. Przenoszenie zwyrodnialych ksiezy, z parafi do inne...

@NoZastanowSie - sam. Celibat w KK prowadzi do dewiacji psychicznych. Ten przyklad nie jest ani pierwszym ani ostatnim. Jezeli instytucja KK toleruje takie zachowanie jej przedstawicieli, podobnie jak "wierni", znaczy ze jest akceptowany. Przenoszenie zwyrodnialych ksiezy, z parafi do innej, rozprzestrzenia tylko chore zjawisko. Przynoszac jeszcze wieksza szkode dla ludzi szukajacych wsparcia i pocieszenia w kosciele.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

Skazanie go nalezy do obowiazku SADU, a nie parafii, jesli sedzia bez podstawnie dal mu taki niski wyrok, to nie powinien juz byc sedzia. Gdyby go wsadzono do pierdla, to nikt by go nie przenosil. Zeby wiedziec czy jest to tolerowane przez wiernych musialbys ich o to zapytac, bo w artykule nie zosta...

Skazanie go nalezy do obowiazku SADU, a nie parafii, jesli sedzia bez podstawnie dal mu taki niski wyrok, to nie powinien juz byc sedzia. Gdyby go wsadzono do pierdla, to nikt by go nie przenosil. Zeby wiedziec czy jest to tolerowane przez wiernych musialbys ich o to zapytac, bo w artykule nie zostaly podane wyniki zadnej sondy, wiec nie mozesz miec pojecia czy jest to tolerowane czy nie. "Ten przyklad nie jest ani pierwszym ani ostatnim", do aktow pe****lii dochodzi rowniez w rodzinie i nie raz i nie sto.... i w szkolach i nie raz i nie sto i pewnie dalej bedzie dochodzic, przez nie

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

doroslych w ochranianiu dzieci i sadow w izolowaniu zboczencow, kosciol nie jest ani od zapobiegania przestepstwom ani od egzekwowania kary. Zboczence powinny siedziec w kryminale, a wsadzic ich tam moze jedynie sad niezaleznie od niczyjej woli.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Ksiadz katolicki powinien byc moralnym przykladem i autorytetem dla "wiernych", przewodnikiem w zyciu. Kazda organizacja (policja, wojsko, organy panstwowe itp.)posiadaja wewnetrzna kontrole i aparat represji w stosunku do osob wykraczajacych poza ramy zasad i przepisow. Jezeli KK nie post...

Ksiadz katolicki powinien byc moralnym przykladem i autorytetem dla "wiernych", przewodnikiem w zyciu. Kazda organizacja (policja, wojsko, organy panstwowe itp.)posiadaja wewnetrzna kontrole i aparat represji w stosunku do osob wykraczajacych poza ramy zasad i przepisow. Jezeli KK nie postepuje tak , oznacza ze jest to akceptowane. Czy "wierni" wygonili zwyrodnialca "za****a miotla"? (z Tarchomina) Czy "wierni" wygonia go z nowej parafi? NIE Wiec "wierni" rowniez to akceptuja. Prawo jest kontrolowane przez KK, dzieki "wiernym".

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

a czy ze sprawcami przemocy domowej nie ma takiego samego problemu ze skazaniem ich i smiesznymi wyrokami? czy to znaczy, ze jesli sasiedzi nie pogonia takiego na widlach, to znaczy, ze to akceptuja?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Widze ze nie rozumiesz roznicy miedzy swieckimi osobami a przedstawicielami KK.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

no wlasnie nie, bo w swietle prawa sa one rowne, a mnie tylko to interesuje. Uwazasz, ze ksiadz za znecanie czy molestowanie powinien otrzymywac wyzsza kare niz 'rodzic' za to samo, tylko dlatego ze jest ksiedzem?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czy jakiś świecki pe****l dostał kiedykolwiek wyrok w zawiasach?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

I tak lepiej niż w latach 90 w których pe****le w sutannach bywali tylko przenoszeni do innych parafii.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

dostal, po prostu nie robiono z tego szumu w mediach, bo jest to nie w modzie :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie temat takiego zwyrodnialca bagatelizował.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

tosz ci odpowiadam po prostu na pytanie.

0

Zglos komentarz

N
NoZastanowSie 🎖️ Snajper
12 lat temu

nie bagatelizuje tego co zrobil, przeciwnie uwazam ze powinien dostac najwyzszy przewidywany wymiar kary bezwzglednego wiezienia 15 lat, zakaz zblizania sie do osob maloletnich i kontaktu z nimi, tak samo jak kazdy inny pe****l, ale to sad powininien dac ten wyrok i to wina sadu ze ten wyrok taki ni...

nie bagatelizuje tego co zrobil, przeciwnie uwazam ze powinien dostac najwyzszy przewidywany wymiar kary bezwzglednego wiezienia 15 lat, zakaz zblizania sie do osob maloletnich i kontaktu z nimi, tak samo jak kazdy inny pe****l, ale to sad powininien dac ten wyrok i to wina sadu ze ten wyrok taki nie jest, wiec tak jak w tym przypadku tak w wielu innych pe****le lataja na wolnosci z winy sadu, a wasze pindolenie o kosciele nie ma tu nic do rzeczy. Bo to powinna byc nagonka na sad, ktory wypuszcza pe****li, a nie na kosciol.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Polska jest krajem europeskim, wolnym o tradycjach katolickich. Czyli.... przyklad dla Europy.

0

Zglos komentarz

Reklama