Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4byłem i wiem jak jest ch....ja robisz i 70zł na nasze za godzinę jest tyle że ja nie przy tym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wyjezdzajcie wszyscy z Polski 15 tys ale brutto czyli 10 tys za mieszkanie dasz 8 tys
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To przez propagandę ciemnogrodu, bo przeciez donald tusk oficjalnie ogłosił koniec kryzysu na zielonej wyspie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
młodzi wyjada wiec nie bedzie komu dupska rządowi skopać w wyborach najlepiej głosować na korwina i miec wszystko w du**e i patrzec na dalsza rozpierduche ...strasza ku wa wojna ludzi aby tylko kontrakty na zbrojenia przeforsować a ludzią grosza nie dodzą i na łasce trzymają bo inacze ludzie o zw...
młodzi wyjada wiec nie bedzie komu dupska rządowi skopać w wyborach najlepiej głosować na korwina i miec wszystko w du**e i patrzec na dalsza rozpierduche ...strasza ku wa wojna ludzi aby tylko kontrakty na zbrojenia przeforsować a ludzią grosza nie dodzą i na łasce trzymają bo inacze ludzie o zwiekszonych mozliwosciach rozwoju dobrali by im sie do dupsk można tak pisac i pisac ostatnio w mediach pokazywali jak panienka w uk ma zapewniona opieke nad niepelnosprawnymi dziecmi wszystko za darmo i stac ja na wszystko długo nie trzeba bylo czekać i już nasz kraj pomalutku pozbywa sie niepełnosp
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane