Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Bo to co mamy teraz to jest lewicowe panstwo uni europejskiej , ogromne przywileje dla urzednikow poltykow kosztem normalnie pracujacych ludzi , nie da sie wyżywić darmozjadow w parlamentach i na urzędniczych stołkach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe jakby z 30 milionów obywateli odjąć emerytów, dzieci i rencistów... Ilu jest tak na prawdę pracujących co muszą to wszystko udźwignąć? 8 milionów? A może mniej...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Emeryci zarobili na swoje, ja zarabiam na dzieci, renciści sa ponoc ubezpieczeni, największym obciążeniem sa ci co niby pracuja a nic nie robia czyli urzednicy politycy organizacje skarby panstwa ,ZUSy , US , NFZ , i rożnego rodzaju ministerstwa spraw zadnych i nijakich,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co do emerytur to wez sobie gusowski raporcik, wez sobie ilu ludzi pracuje , i jaka srednia stawka emerytalna wplywa na jednego pracującego, wez sobie ilu emerytow jest, i jaka jest srednia emerytura, po tem prosta matematyka, i wychodzi ze wplywa wiecej niz emeryci dostają. Czyli ile trwoni ZUS s...
A co do emerytur to wez sobie gusowski raporcik, wez sobie ilu ludzi pracuje , i jaka srednia stawka emerytalna wplywa na jednego pracującego, wez sobie ilu emerytow jest, i jaka jest srednia emerytura, po tem prosta matematyka, i wychodzi ze wplywa wiecej niz emeryci dostają. Czyli ile trwoni ZUS skoro ponoc panstwo jeszcze do emerytur dokłada. Ja to sprawdzilem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane