Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5i ja wierzę w każde słowo - oszczędny, gospodarny, szkoda chłopa - łzy wzruszenia zalały mi oczka ... a ci podli oszczercy to nie ludzie to wilcy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kazdy dostaje jakies prezenty, wielu urzednikow ma często urodziny , dostają zegarki samochody , bardzopopularnym prezentem sa koperty i stanowiska dla rodzin, moze pan Nowak szedł w tamtym roku do pierwszej komuni i dostał zegarek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak się ma urodę powiatowego alfonsa, to się powinno nosić nie jeden, a dwa zegarki, jak sowieccy sołdaci, bo dopiero wtedy wszystko się ładnie komponuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a gdzie podatek od darowizny...... niech skończy pie.dolić i przyzna się do winy..... zwykly szaraczek miałby już komornika na głowie albo już dawno by siedział .......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zamknąć go na 3 lata a majątek całej rodziny rozdać biednym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane