Reklama
Reklama

Komentarze

4
C
ClintEastwood 🌟 Padawan
12 lat temu

I w jaki sposób polskie firmy mają się rozwijać. A zagraniczne koncerny z podatkiem wychodzą prawie na zero.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

płemieł wie co robi... 2022 olimpiada też będzie w Polsce ale zarobią Słowacy, czesi i Niemcy..

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
12 lat temu

zabić to skur****ństwo

0

Zglos komentarz

M
marcinv11 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zapewne wszystkie firmy niemieckie, nie ma co się dziwić, przecież Tusk emeruturę ma juz w niemczech zagwarantowaną ;)

0

Zglos komentarz

Reklama