Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4bo w rządzie są sami tacy co pięknie mówią a robią inaczej jeszcze wyjdzie że nie dość że na czarno to jeszcze zalegał tym Ukrainkom z płatnościami i paszporty pozabierał ....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze Ukrainki sa podeslane przez PiS i korwina , po drugie trzeba ukarać dziennikarza za to ze zajmuje sie nie tym co trzeba.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
właśnie dziennikarze powinni się zajmować takimi sprawami , powinni tropić i wyszukiwać przekręty , u nas w kraju chyba wcale nie ma dziennikarzy śledczych tylko potrafią powtarzać co usłyszeli a prawdy nie potrafią szukać , żal
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te Ukrainki to sam Macierewicz i Adamek... POnoć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proszę o wytłumaczenie jak rząd 'zaciekle walczy' z procederem zatrudniania w szarej strefie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane