Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Czy wiesz co oznacza być "duszą państwa"? Dałeś im chociaź złotówkę amigo?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wiesz co oznacza bycie pasożytem? Kraj w którym żyje dał im z mojej kieszeni nie jedną złotówkę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy powinien mieć prawo wyboru czy chce żeby jego podatki szły na Kościół czy nie, skoro nie jestem wierząca i nie uczestniczę w tych wszystkich obrządkach to dlaczego muszę płacić. Wolałabym aby ta część moich pieniędzy była przeznaczona np. na szkolnictwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na szkolnictwo i propagowanie ideologi gender :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
JUZ TAK DLUGO CZEKAM I NIE MOGE SIE DOCZEKAC KIEDY KTORYKOLWIEK KLECHA POWIE COS MADREGO !!. CIEMNOTA I MOHERY TO DWA NIEROZLACZNE SWIATY !!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wolę za swoje poglądy dostać przez łeb od jakiegoś nawiedzonego mochera w Polsce niż maczetą od jakiegoś nawiedzonego ciapatego we Francji.Nie twierdze że te pe..nisy są ok ale wole tych pe****lów niż tamtych pe****lów,zoofilów matkoje..bców i morderców w jednym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane