Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale to co powiedział ma sens .... bo przecież nam wszystkim o to chodzi.... ciekawe czy slowa obróci w czyn ....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech zostanie przy pisaniu felietonów. Lepiej dla niego i dla nas wszystkich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od ponad 20 lat nie zmienił poglądów, samo to jest dowodem że che walczyć o coś więcej niż tylko kasa. Na pewno nic się nie zmieni głosując ciągle tak samo, pora na zmiany warto zaryzykować a nawet trzeba !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MADRZE GADA JAK TUSK PRZED WYBORAMI - CIEKAWE JAK BRONIL BY DARMOWO NAPELNIONEGO KORYTA GDYBY KTOS CHCIAL MU ZABRAC ??. CZY TAK SAMO ??.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moim zdaniem trzeba byc de**lem by głosować na tych co teraz rzadza i krytykować korwina, byc dymanym przez tyle lat i jeszcze kochać gwałciciela. W głowie sie nie mieści.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i pewnie że zagłosuję na niego tak jak cała moja rodzina znajomi i sąsiedzi u mnie już zwyciężył a nie ta banda Ś**ń
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane