Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
djtomis 🌾 Wieśniak
12 lat temu

za rok my wygramy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Gó**o, Polska nigdy nie wygra bo to jest konkurs na sympatię do kraju. Polski nie lubią i nie ważne co by robiła i tak nie wygra.

0

Zglos komentarz

Reklama