Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
gib0n 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie będzie miał bo nie dożyje dorosłości

0

Zglos komentarz

M
motopompa1986 💩 JP 100%
12 lat temu

Wspomnienia będzie miał wystrzałowe

0

Zglos komentarz

Z
zbyszek1986 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nieślubne dziecko Rambo...

0

Zglos komentarz

I
IIIkruszonIII 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a w powstaniu warszawskim walczyli więksi?? Dziś u nas są uważani za bohaterów

0

Zglos komentarz

Reklama